MOM Cüzdan

Mom Cüzdan, sihirli muggle dünyasında dikkat çeken bir cadı olmanı sağlayabilir. Geniş ve kullanışlı yapısı, kullanım rahatlığı sağlayacak. Koleksiyonun en önemli parçalarından biri olan Mom Cüzdanı, sepetine eklemeyi unutma!

Barkod : 8683465504744 Stok kodu: WH001

Orijinal fiyat: ₺449,90.Şu andaki fiyat: ₺399,90.

8 adet stokta

0

MOM Cüzdan

Mom Cüzdan, sihirli muggle dünyasında dikkat çeken bir cadı olmanı sağlayabilir. Geniş ve kullanışlı yapısı, kullanım rahatlığı sağlayacak. Koleksiyonun en önemli parçalarından biri olan Mom Cüzdanı, sepetine eklemeyi unutma!

Ürün Özellikleri

  • Ölçü: Kapalı hali 20×10,5cm
  • Kredi kartı bölmesi: 3 adet
  • Şeffaf bölme: 1 adet
  • Para bölmesi: 2 adet
  • İşlevsel bölme: 1 adet
  • HD UV BASKI
  • Malzeme: suni deri vindex
  • Temizlenebilir
  • Dış renk: Mor
  • İç renk: Mor
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Wizarding World - Harry Potter Pasaport Kılıfı Cüzdanı - MOM-3

Mom cüzdan, hemen hemen her büyücü adayının tercihi olmakla birlikte, harika bir hediye seçimi. Muggle ve büyücü dünyasının gözdesi olan bu aksesuar, rengiyle de göz alıcı. 9 ¾ no lu peron biletini al ve sakince Mom cüzdanına yerleştir. Artık hiçbir belgen kaybolmayacak!  Ama dikkatli ol! Biliyorsun ki Niffler, parlak ve demir paralara dayanamaz O yüzden, yalnızca kağıt para saklayabilirsin.

Sihir Bakanlığı Nedir?

Büyücü dünyasının, belli kurallar çerçevesinde, işleyişin, belirli bir disiplin ve düzen ile yönetiminden sorumlu kurumdur. Asıl amacı, muggle dünyası ve büyücü dünyasını birbirinden ayrı tutmaya çalışmaktır.

Biliyorsunuz ki, Sihir Bakanlığı, çok fazla katı kuralara sahiptir. Güvenlik önemleri sürekli olarak, en yüksek seviyede tutulan bakanlık, zaman zaman Ruh Emiciler tarafından gözetlenmektedir. Sihir Bakanı bildiğimiz gibi, Cornelius Fudge ’tı. Daha sonra yerini Rufus Scrimgeour aldı. Ancak Voldemort’un bakanlığı ele geçirme girişiminde, Sihir Bakanı Scrimgeour’un koltuğu, ölüm yiyenler tarafından ele geçirildi.

Tanıdığımız Büyücülerin Bazıları, Bakanlıkta Çalışıyor

Arthur Weasley ile tanıdığımız kırmızı telefon kulübesinin, bakanlığa giriş geçidi olduğunu öğrendiğimizde, ne kadar gizemli bir yer olduğunu tahmin bile edemezdik.

Bunun yanında Barty Crouch Sr. , Lucius Malfoy, Dolores Umbrigde, Percy Weasley, Amos Diggory vb. büyücüler, Sihir Bakanlığı’nın üst düzey kademelerde  görev yapıyor.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“MOM Cüzdan” için yorum yapan ilk kişi siz olun