RAVENCLAW PASAPORT KILIFI

Ravenclaw Pasaport Kılıfı suni deriden üretilmiştir.

Pasaport boyu 14cm, genişliği 9 cm’dir.

Pasaport üzerinde bulunan Ravenclaw bina arması, özel renkli baskı işlemedir.

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Pasaport içerisinde kart ve pasaport yerleştirme bölümleri yer almaktadır.

Özel lisanslı paketleme ile gönderim sağlanmaktadır.

Barkod : 8683465500739 Stok kodu: PAS006

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

9 adet stokta

0

Ravenclaw Pasaport Kılıfı Lisanslı Deri

Sihirli dünyaya ait olan aksesuarlarına bir yenisini eklemek ister misin? ‘’Evet!’’ dediğini duyar gibiyiz. Öyleyse Ravenclaw Pasaport Kılıfı, tam da sana göre. Hemen sepete at, tükenmeden al!

Ravenclaw Pasaport KılıfıÜrün Özellikleri

Boyut: 14cm x 9cm

Baskı: Özel Renkli İşleme

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Ravenclaw Pasaport Kılıfı Lisanslı Deri

Kartallar Zeki Hayvanlardır

Ravenclaw’un sembolünün kartal olmasının iyi bir hikâyesi vardır. Zeki ve hırslı olan Rowena, boş durmayı sevmeyen ve daima araştırmalar peşinde koşan bir kurucuydu. Araştırma gezilerinin birinde dar bir patikadan yürürken, derin bir çukura düşmüştür. Rowena düştüğü sırada kartalı görmüştür. Kartal, Rowena’yı kurtarmaya çalışırken bir şey olmuş, korkup asasını düşürmüştür. Hala yardım etmeye çalışan kartal düşen asayı alıp, Rowena’ya geri vermiştir.

Hayatında ilk defa böyle bir durumla karşı karşıya kalan Rowena, şaşkınlık içerisinde olan biteni anlamaya çalışmıştır. Karga uçup giderken, Rowena köyüne ulaşana kadar, şaşkınlık içerisinde seyahatine devam etmiştir. Köyüne vardığında ise kartala nasıl teşekkür edeceğine karar vermiştir. Kurucularından biri olduğu Hogwarts’ta kullanacağı bina sembolünü kartal olarak seçmiştir.

Rowena Ve Helga İyi Bir Dosttu

Kibar Helga Hufflepuff ve Azimli Rowena Ravenclaw, güçlü birer büyücü olmalarının yanı sıra, sıkı arkadaşlardı. Öyle ki, Helga’nın yaptığı bitkilerin araştırmasında, yetişemediği yerlerde Rowena onun için seyahat eder, araştırmaları devam ettirirdi.

Ravenclaw Üyeleri Zekâları, Bilgelikleri ve Kolay Öğrenmeleriyle Ünlüdür

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun dört binasından biridir, Ravenclaw. Kurucusu, Orta Çağ’da yaşamış ünlü cadılardan Rowena Ravenclaw’dır. Ravenclaw üyeleri zekâları, bilgelikleri ve kolay öğrenmeleriyle ünlüdür. Sembolik hayvanı kartal, renkleri ise mavi ve bronzdur. Ravenclaw’ın son Bina Profesörü Filtwick’tir, bina koruyucu hayaleti ise Gri Leydi’dir.

Ravenclaw Öğrencileri Öğrenmeye Açıktır

Ravenclaw; zeki, bilge ve öğrenmeye açık büyücüleri ile tanınmaktadır. Hogwarts’taki binalar arasında en zeki öğrencilere sahiptir, bu yüzden çoğunlukla akademik kariyerde ilerlemek isteyen büyücülerin bulunduğu binadır. Sihir Bakanlığında görevli çok sayıda büyücü Ravenclaw’dan yetiştirmiştir. Ravenclaw üyeleri zekâlarına ek kendilerine özel yöntemleri ve farklı fikirleriyle ön plana çıkmaktadır. Farklı binalardaki öğrencilerin hayal dahi edemeyeceği büyüleri geliştirmeleri, farklı teknikler keşfetmeleri, Ravenclaw binasının karakteristik özellikleridir.

Ravenclawlı’lar Rasyoneldir

Ravenclaw binasının en önemli özelliği etrafta olup biten her şeyi tamamen rasyonel bir şekilde görebilmeleridir. Buna ilaveten pek çok Ravenclaw üyesi dünyayı gezip farklı keşiflere imza atmıştır. Seçmen Şapka, Ravenclaw üyelerinin çok fazla zeki olması nedeniyle Hermione Granger’i bu binaya atayacakken, Granger şapkayı etkileyip Gryffindor’a gitmiştir.

Ravenclaw Cadı ve Büyücüleri Esantrik Hobilere Sahiptir

Ravenclaw, kendisine seçilen cadı ve büyücülerin zekâ ve becerilerine dikkat etmektedir. Bu yüzden birçok Ravenclawlı başarılı büyücü olmaya niyetlidir. Ravenclaw’lar büyü konusundaki yeni metot ve fikirleri ile övünmektedir. Ravenclaw öğrencileri başka binaların korkacağı büyüleri denerken bulmakta çok da alışılmadık değildir. Ravenclaw öğrencilerinin genellikle garip ve esantrik hobileri vardır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RAVENCLAW PASAPORT KILIFI” için yorum yapan ilk kişi siz olun