RAVENCLAW YASTIK

Ravenclaw Yastık, Hogwarts’ın eşsiz özelliklere sahip olan binalarından esinlenilerek üretilmiştir.

Yastık, %100 leke tutmayan kumaştır.

Ravenclaw Yastığın iç dolgu malzemesi elyaftır.

Yastık ölçüleri; 40 cm x 40cm

Yüksek kaliteli HD Dijital baskıdır

Özel ürün koruyucu ambalajı ve etiket kartı ile gönderim sağlanmaktadır.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Barkod : 8683465504638 Stok kodu: PILLS035

Orijinal fiyat: ₺399,90.Şu andaki fiyat: ₺349,90.

1 adet stokta

0

Wizarding World Ravenclaw Yastık

Seçtiğin bina renklerinin, evinin dekorasyonunda yer alması ne kadar da hoş! Öyle değil mi? Sahip olduğun hayal gücün, mantığın ve dürüstlüğün, Ravenclaw Yastık deseninde yerini aldı. Sepetine at, tükenmeden al!

Ravenclaw Yastık Ürün Özellikleri

Kumaş : %100 Leke Tutmayan Kumaş

İç Dolgu: Elyaf

Boyut: 40 cm x 40 cm

Baskı: Yüksek Kaliteli HD Dijital Baskı

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Ravenclaw Yastık

Ravenclaw Zeki Öğrencilerin Binasıdır

Bir Ravenclawlı ile arkadaş olmak için en basit neden çok zeki olmalarıdır. Ravenclaw’lar dünyada neler olup bittiğini devamlı merak ederler ki, bu onları muhteşem bir arkadaş yapar. Okudukları yeni bir kitapla ilgili sizi daima aydınlatabilirler, son gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayabilirler.

Bir Ravenclawlı ile asla havadan sudan konuşmak zorunda kalmazsınız. Arkadaşlığınız felsefi muhabbetlere ev sahipliği yapacaktır. Ravenclaw’lar son derece mantıklı, akılcıdırlar. Arkadaşlarının arkasını kollamaktan arkadaşları için tartışmaktan asla çekinmezler.

Ravenclawlı Her Durumda Arkadaşının Yanındadır

Örneğin, Cho Chang ve Marietta Edgecombe’u ele alalım. Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nda, Marietta, Dumbledore’un Ordusu’na ihanet eder ve bundan dolayı bir lanetin etkisine girerek “gammaz damgası” yer.

Cho, bu durumda bile ona arka çıkar. O yine de onlara ihanet eden arkadaşının yanında olur. Cho’nun Marietta’nın yanında saf tutması, Harry’le zaten pamuk ipliğine bağlı olan ilişkisini iyiden iyiye koparır. Büyük ihtimalle onlar da bir ilişki için pek istekli değildi.

Ravenclawlı Bilgi Sahibi Olmak İster

Dumbledore’un Ordusu’ndaki yerini kaybetme pahasına Cho, arkadaşını fazlasıyla savunmuştu. Ravenclaw, arkadaşlık konu oldu mu güçlü sezgilere sahip esprili ve öğrenmeyi seven bireylerin binasıdır.

Ravenclaw’lar etraflarında neler olup bittiği hakkında bilgi sahibi olmak isterler, aynı şekilde arkadaşlarının hayatlarını da öğrenmek isterler. Bir arkadaşı yardıma ihtiyaç duyduğu anda Ravenclaw’lar neredeyse bir Zihinbendar gibidir. Bir Ravenclaw, Çok Özlü İksir kullanıp başka biriymişsiniz gibi davransanız bile sizi bir kitap gibi okuyabilir ki bu durum onlara hastır.

Ravenclawlı Arkadaşlığın Emek Gerektirdiğini Bilir

Bir Ravenclaw, uzun süren bir arkadaşlığın emek istediğini bilir. Bir Ravenclawlı ödevlerini aylar öncesinden bitirir. Asla çok çalışmaktan çekinmez. Gryffindor’un Slytherin ile yapacağı Quidditch maçından önce Luna’nın Ron’a nasıl destek olduğu unutulmamalı. Bir şapkanın gerçek boyutlarda aslan kafası olacak şekilde büyülenmesi arkadaşlık değil de nedir?

Seçmen Şapka, Ravenclaw’lar için “en zekiler her zaman en iyisi”dir demiştir, Ateş Kadehinde. Ancak arkadaşlık, Ravenclaw’lar için zekâdan bile daha önemlidir. Bu herkes tarafından öğrenilmesi gereken önemli bir derstir.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RAVENCLAW YASTIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun