SIRIUS BLACK YASTIK

Sirius Black Yastık, Harry Potter serisinin yetenekli karakterlerinden esinlenilerek üretilmiştir.

Yastık, %100 leke tutmayan kumaştır.

Mischief Managed Yastığın iç dolgu malzemesi elyaftır.

Yastık ölçüleri; 40 cm x 40cm

Yüksek kaliteli HD Dijital baskıdır

Özel ürün koruyucu ambalajı ve etiket kartı ile gönderim sağlanmaktadır.

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Barkod : 8683465502047 Stok kodu: PILLS024

Orijinal fiyat: ₺399,90.Şu andaki fiyat: ₺349,90.

2 adet stokta

0

Wizarding World Sirius Black Yastık

Sihirli dünyanın en zeki büyücülerinden, aynı zamanda Çapulcu Haritasının sahibi 4 iyi büyücüden biri olan Sirius Black, korkutucu bakışlarıyla yastık deseninde yerini aldı. Harry Potter’ın koruyucu babası Sirius, senin de güvende hissetmeni sağlayacak!

Sirius Black Yastık Ürün Özellikleri

Kumaş: %100 Leke Tutmayan Kumaş

İç Dolgu: Elyaf

Boyut: 40 cm x 40 cm

Baskı: Yüksek Kaliteli HD Dijital Baskı

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Sirius Black Yastık 40x40 Leke Tutmayan Elyaf Kumaşlı

İlk Başta Nasıl da Korkutucuydu!

Sirius Black, daha tanımadan yargıladığımız ve bir o kadar aklımızı alan bir karakterdi. Ta ki gerçekler ortaya çıkıncaya kadar…

Harry’nin babası James Potter’ın en yakın arkadaşlarından olan Sirius, inanılmaz kurnaz ve çok zeki bir büyücüydü. Azkaban Hapishanesi’nden kaçmasıyla büyücülük dünyasına  korku salan akıllı büyücü, Harry’nin vaftiz yani koruyucu babası. Hatırladınız mı bilmem, Sirius’un Harry’yi, tüm kötülüklerden koruyabileceğini gördüğümüzde, nasıl da mutluyduk.

Eski yakın arkadaşları Peter Pettigrew’un, Potter ailesinin saklandığı yeri Lord Voldemort’a söyleyip, arkadaşlarına büyük bir ihanette bulundu. Ne yazık ki Harry, tüm bu gerçekleri öğrenmeden önce Sirius’u gerçek düşmanı sanıyordu.

Harry’nin, geride kalan tek aile parçası olan Black, Voldemort’un takipçilerinden Bellatrix’in öz kuzeni. Potter ailesinin üyesi sayılan Sirius, Voldemort’a karşı olan savaşta büyük bir mücadele verdi. Öyle ki bu mücadele de, Albus Dumbledore tarafından Voldemort’a karşı kurulan Zümrdüanka Yoldaşlığında söz sahibi olan önemli bir üyeydi.

Harry’yi korumak için gösterdiği çaba yarım kaldı ve kendi kuzeni Bellatrix tarafından lanetlenerek öldürüldü.

Çapulcu Haritası Büyük Sihir Ustalığı Gerektirir

Mükemmel bir şekilde düşünülüp tasarlanan Çapulcu Haritası, 4 yakın arkadaş tarafından yapıldı: James Potter, Sirius Black, Remus Lupin ve Peter Pettigrew.

Her birinin farklı bir hayvana dönüşebilme yeteneği ile her biri yeni lakaplara sahip olmuşlardı. Sirius Black’in dönüşebildiği hayvan ise Kurt. Azkaban Tutsağı bölümünde tedirginlikle izlememize ve okumamıza sebep olan, gece siyahı kurt.

Safkan bir aileden gelen Sirius Black, Hogwarts’ta ki öğrencilik yıllarında, muzur ve gerçekten iyi bir Gryffindor öğrencisiydi.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SIRIUS BLACK YASTIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun