ÇAPULCU HARİTASI

Çapulcu Haritası ile tüm karakterlerin, hangi koridorda, nereye doğru yürüdüğünü görüp, karşılaşmak için yollar bulabilirsin. Ama uyarmamız gerek! İhtiyaçlar Odası, Çapulcu Haritasında görünmüyor.

(2 müşteri değerlendirmesi)
Barkod : 8683465500005 Stok kodu: Map001

Orijinal fiyat: ₺799,90.Şu andaki fiyat: ₺599,90.

40 adet stokta

0

Çapulcu Haritası 180×40 cm Lisanslı Kağıt

Çapulcu Haritası Lisanslı Kağıt ile tüm karakterlerin, hangi koridorda, nereye doğru yürüdüğünü görüp, karşılaşmak için yollar bulabilirsin. Ama uyarmamız gerek! İhtiyaçlar Odası, Çapulcu Haritasında görünmüyor.

The Marauders Map

 • Kapalı Boyut : 38cm x 21cm
 • Açık Boyut : 180cm x 40cm
 • Baskı : Yüksek Kaliteli HD Dijital Baskı
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Çapulcu Haritası 180x40 cm Lisanslı Parşömen Kağıt

Muziplik Tamamlandı!

Harry Potter karakterlerinin her biri, farklı bir öneme sahip. Fakat Harry, Ron ve Hermonie dışında, bir arkadaş grubu daha var ki, muzipliği çok ileri bir seviyeye taşıdılar.

Bu kişiler; James Potter, Remus Lupin, Sirius Black ve hain Peter Pettigrew

James ve Sirius, Hogwarts’ta ki öğrencilik yıllarında, çok yakın arkadaş oldular. Bu arkadaşlığı dostluğa, dostluktan da, kardeşliğe çevirdiler. Öyle ki, bu sıkı dostluk, Sirius’un, Harry doğduktan sonra vaftiz babası olmasıyla, daha çok perçinlendi.

Sadece Harry’nin öğretmeni olarak tanıdığımız Profesör Lupin’in, Çapulculardan biri olduğunu öğrendiğimizde, ne kadar şaşkına dönmüştük…

Harry’nin babası James’in yakın arkadaşlarından olan Lupin aslında bir Animagus. Aynı şekilde Sirius bir kurt köpeği, Peter Pettigrew fare, James Potter ise Çatalboynuz geyik.

Bu dört dost birleşip, tüm Hogwarts’ı, en detaylı haliyle gösteren bir harita yaptılar. Ve sadece kendi koydukları şifreyle açılabilen bu harita, yine kendilerinin belirlediği şifreyle kapanıyordu.

Haritayı açabilen şifre : “Tüm ciddiyetimle yemin ederim ki, iyi bir şey düşünmüyorum.”

Kapatan şifre ise : ‘’Muziplik tamamlandı!’’

Haritanın, çok ileri seviye büyülerle yapıldığının farkındasınızdır umarım. Çünkü fazlasıyla zeka, bilgelik ve kurnazlık gerektiren bu harita, öğrencilik hayatları boyunca bu dört arkadaşın, en büyük yardımcısı oldu.

Peter İhanet Etti!

Öğrencilik hayatları boyunca, daima sıkı bir dostluk içerisinde olan Çapulculara, Peter Pettigrew ihanet etti.

Lord Voldemort’un yükselişiyle taraf değiştiren Peter, yakın arkadaşları James ve Lily’nin saklandığı evi açığa çıkarıp, ölümlerine neden oldu. Peter, korkusundan yaptığı hareketi fark edip, Animagus haliyle yaşamaya başladı.

Ron’un faresi olarak hayatını devam ettiren Peter, Çapulculcu haritasında Harry’nin gözüne takılmıştı. Ancak onun öldüğünü sanan Harry, Çapulcu Haritasının işe yaramadığını düşündü.

Ta ki tüm gerçekler, Bağıran Baraka’da ortaya çıkana kadar…

5
2 reviews
2
0
0
0
0

ÇAPULCU HARİTASI için 2 değerlendirme

Filtreyi temizle
 1. bacbe6cb6c94d0204313efdf5800eb79?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  Feyza Kantarcı (doğrulanmış kullanıcı)

  Ürün gayet kaliteli ve güzel. Şüpheniz olmasın 🙂

 2. ae50d2767e792f2ca02f6c88f241dc62?s=60&d=mm&r=g Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

  Merve Eldelekli

  İlk siparişim olduğu için biraz tereddüt etmiştim. Fakat siparişi vermemle.. elime ulaşması bir oldu. Bu ne hızdır.. Ne yapıyorsunuz efendim?.. kapıda mı bekliyorsunuz..🙃 Ayriyeten ürünün güzel ve korunaklı bir şekilde paketlenerek gönderilmesi ise beni çok mutlu etti..☺️ Her şey için teşekkür ederim. Emeğinize ve hızınıza sağlık.. Saygılarımla..

Değerlendirme yap