Hogwarts Proclamation No 33 30×42 cm A3 Lisanslı Kuşe Kağıt HD Baskı

Hogwarts Proclamation No 33 Proclamations, (Bildirgeler), Hogwarts Cadılık ve Bücüyülük Okulu’na kısa bir süreliğine yöneticilik yapan pembeler pembesi Dolores Umbridge karakterinin yayınladığı yeni kurallar dizisinin parçalarıdır.

Kendi kurallarını belirlemek isteyen; odasını ve arşivini süslemek ve kurallarla güçlendirmek isteyen cadı & bücüyüler için şimdi poster halinde!

Barkod : 8683465504881 Stok kodu: POS12A3

Orijinal fiyat: ₺129,90.Şu andaki fiyat: ₺79,90.

Stokta yok

Stoğa Gelince Haber Ver!

0

Hogwarts Proclamation No 33 30×42 cm A3 Lisanslı Kuşe Kağıt HD Baskı

Hogwarts Proclamation No 33 30×42 cm A3 Lisanslı Kuşe Kağıt HD Baskı Okul, kuralları olan bir eğitim kurumudur ve gerek Muggle gerekse Cadı & Büyücüler dünyasında tüm okullar belirli kurallar dahilinde işleyişlerine devam eder. Zamanın ve dönemin şartlarına uygun olarak belirli zamanlarda mevcut kurallar yenilenebilir, iptal edilebilir veya yeni kurallar eklenebilir. Kural her zaman kısıtlayıcılık anlamına gelmez elbette… tabi kuralı koyan kişi Dolores Umbridge değilse! Proclamations, (Bildirgeler),  Hogwarts Proclamation No 33 Hogwarts Cadılık ve Bücüyülük Okulu’na kısa bir süreliğine yöneticilik yapan pembeler pembesi Dolores Umbridge karakterinin yayınladığı yeni kurallar dizisinin parçalarıdır. Kendi kurallarını belirlemek isteyen; odasını ve arşivini süslemek ve kurallarla güçlendirmek isteyen cadı & bücüyüler için şimdi poster halinde! Hogwarts Proclamation No 33

Ürün Özellikleri:

  • Boyut : 30cm x 42cm
  • Materyal : Kuşe Kağıt
  • Paket : Özel Rulo Ambalaj
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
 Çerçeve Ürüne Dahil Değildir.

Tüm ürünlerimiz Orjinal, Wizarding Word Lisanslı ve faturalıdır.

Hafta içi ; 17:00’dan önce verilen siparişleriniz özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

Cumartesi günü 12:30’a kadar verdiğiniz siparişler özel bir durum oluşmadığı sürece aynı gün kargoya verilmektedir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğundan lütfen emin olun. Pazar yerlerinden aldığımız bilgiler üzerinde herhangi bir oynama, düzeltme, değiştirme veya silme yetkisine sahip değiliz. Bu sebeple sonradan adres değiştirme, telefon numarası ekleme veya fatura bilgisi değiştirme gibi işlemleri yapamıyoruz. Tamamen sizin girdiğiniz veriler birebir tarafımıza yansıtılmaktadır. Bu konuda kayıtlı adreslerinizi ve sipariş vereceğiniz esnada yazdığınız adreslerinizi çok çok iyi kontrol etmenizi rica ederiz.

Siparişleriniz özenle hazırlanmakta ve paketlenmektedir. Toplu siparişleriniz taşıma ve kargolama esnasında problem yaratmayacak şekilde birleştirilebilir veya ağırlığı bir kişinin taşıyacağı yükün üstünde olan (30 Kg + ) ürünleriniz duruma göre iki veya daha fazla paket yapılarak gönderilmektedir.

Faturanız E-Posta adresinize elektronik olarak iletilecektir. Ayrıca kağıt fatura gönderilmeyecektir.

Hogwarts Proclamation No 33 50×70 cm Lisanslı Kuşe Kağıt HD Baskı

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hogwarts Proclamation No 33 30×42 cm A3 Lisanslı Kuşe Kağıt HD Baskı” için yorum yapan ilk kişi siz olun