LUNA LOVEGOOD ASASI

Luna Lovegood Asası, yaklaşık 35 cm uzunluğundadır. Reçine ve demir çubuk kullanılarak yapılmış olan dayanıklı karakter asaları oyuncak değil, benzersiz bir koleksiyon ürünüdür.

Koleksiyon asalara özel olarak tasarlanan koruma kutularının(ambalaj) içerisinde, koruma süngeri, koruma tülü, asa kullanım kartı ve lisans kartı yer almaktadır. Dekoratif desenli sert kapak kutulaması ile korumalı ve güvenli bir şekilde gönderimi sağlanan Warner Bros. Lisanslı Luna Lovegood Asası, özgün bir tasarımla şekillendirilmiştir.

Barkod : 8683465500135 Stok kodu: ASA008

Orijinal fiyat: ₺1.299,90.Şu andaki fiyat: ₺999,90.

Stokta yok

Stoğa Gelince Haber Ver!

1 Kişi şu anda bu ürünü izliyor!

Luna Lovegood Asası

Harry Potter ile birlikte Testral’leri görebilen Luna Lovegood’un lakabı Laklak Lovegood’dur. Dumbledore Ordusu üyelerindendir. Harry Potter ve arkadaşları Luna’yı mahkûm oldukları zaman Dobby sayesinde kurtarmışlardır.

Ürün Özellikleri

Boyut: 35 cm

Materyal: Reçin

Paket: Asaya Özel Kutulu Ambalaj

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Luna Lovegood Asası

Luna Lovegood Kimdir?

Büyü yapma konusunda çok yetenekli olan Luna’nın annesi icat yapmaya bayılırdı. İcat yaparken bir gün çok büyük hata yaptı ve bu hata Onun ölümüne sebep oldu. Küçük yaşta annesinin ölümüne şahit olan Luna, Harry Potter ile Testral’leri görebilmektedir. Lakabı Laklak Lovegood’dur, Hogwarts’ta Ravenclaw’da eğitim almıştır. Lovegood da Dumbledore Ordusu üyeleri arasındadır. Karşısındakinin gözlerine uzun uzun bakma özelliği vardır. Arkadaşları; Harry Potter, Ron Weasley, Hermione Granger, Neville Longbottom ve Ginny Weasley ile beraber Sihir Bakanlığında Ölüm Yiyenlerle savaşmıştır. İlerleyen zamanlarda Harry’nin yakın arkadaşları arasındaki yerini almıştır.

Mahkûm Tutulan Luna’yı Dobby Sayesinde Kurtardılar

Luna ve babası, Bill ve Fleur’un düğününe katılmıştı. Düğün bir müddet sonra Ölüm Yiyenlerce basıldı. Harry, Hermione ve Ron kaçarak, hortkulukların peşine düştü. Bakanlık ve Hogwarts, Voldemort’un eline düşmüştü. Luna ve Bay Ollivander, Malfoy Malikânesinde mahkûmdular. Harry ve arkadaşları Luna’nın babası Xenophilius’un yanına giderek Ölüm Yadigârlarına dair bilgi aldılar. Luna ve Ollivander’i Dobby’nin yardımı sayesinde kurtardılar. Fakat Dobby burada Bellatrix tarafından öldürüldü.

Luna, İyimserliği İle Dikkat Çekiyordu

Luna Lovegood, genel olarak iyimserdir. Bu özelliği ile dikkat çekmektedir. Luna, adeta bir iyilik timsalidir. Lord Voldemort’un dönüşüne ilk inananlardan birisidir. Luna’nın yaşadıkları, çocuk denilecek yaşta annesini kaybetmesi onun insanlardan uzaklaşmasına neden olabilirdi. Mistisizm ile ilgili olması hatta bu konudaki ısrarı onu bazen hedef tahtasına oturtuyordu.  Luna, Seherbaz`ların çürük diş komplosunun bir parçası olduğuna inanıyordu. Bu teoriye göre; karanlık büyü ile diş eti hastalığını birleştirip Sihir Bakanlığını içten içe yıkmaya çalıştıklarına inanmaktadır.

Luna Lovegood Asası Özellikleri

Şeftali ağacından yapılan Luna Lovegood’un asasının özü unicorn kuyruk kılıdır. Asası Bellatrix’in isteği doğrultusunda Narcissa Malfoy tarafından alınmıştır. Luna Lovegood asası savunma büyülerinde çok iyidir. İkinci Luna Lovegood asası ise Ollivander tarafından yapılmıştır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LUNA LOVEGOOD ASASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun