Daily Prophet

İngiltere Hull’da Dev Asa Gösterisi

İngiltere Hull’da Dev Asa Gösterisi

İngiltere Hull’da Dev Asa Gösterisi

Harry Potter hayranları için İngiltere’den güzel haber geldi. Yorkshire’da başlatılan yeni cazibe merkezi Wizarding World Wand kurulumunda, Hull’da büyük kalabalıkların toplandığı görüldü. Hull Belediye Binası’nın dışında yapılan çekimde, yakında vizyona girecek olan Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları filminin tanıtımı yapıldı. Harry Potter serisinin bir parçası olan film, 15 Nisan 2022 Cuma günü vizyona girecek.

İngiltere Hull’da Dev Asa Gösterisi

Dokuz Asa Temsil Edildi

15 fit yüksekliğindeki beton temellere yerleştirilmiş dokuz asa, Harry Potter ve Fantastik Canavarlar filmlerindeki bazı ana karakterlere ait asaları temsil ediyor. Gösteriye ek, her yarım saatte bir asalarla Harry Potter ve Fantastik Canavarlar müzikleri eşliğinde ışık gösterileri yapıldı.

Büyücü Dünya Değneği Gösterisi İçin Mükemmel Bir Zemin

Hull Şehri Meclis Üyesi, Kültür Portföy Sahibi Rosemary Pantelakis, Hull’da bu inanılmaz turun yapıldığını görmekten çok memnun olduğunu ve Kraliçe Victoria Meydanı’nın, Büyücü Dünya Değneği gösterisi için mükemmel bir zemin sağladığını ifade etti.

Gösteri İçin Halk Akın Akın Geldi

İngiltere’de asaların nereye gideceği konusunda ulusal halk oylaması yapılarak Hull birinci oldu ve ev sahibi olacak ülkedeki dört merkezden ilkiydi. Hull halkı, bu büyülü kurulumu görmek ve deneyimlemek için akın akın geldi. Hull’dan başka asa turu Birmingham, Stoke-on-Trent ve Reading’de sahnelenecek.

Bir yanıt yazın