Manşet

Fantastic Beasts Hayranlarına Müjde

Fantastic Beasts Hayranlarına Müjde

Fantastic Beasts  Hayranlarına Müjde

Dumbledore’un Sırları Gösterime Giriyor

Yönetmenliğini David Yates’in üstlendiği, senaryosunu J. K. Rowling ve Steve Kloves’un kaleme aldığı Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore (Dumbledore’un Sırları) 15 Nisan 2022 tarihinde gösterime giriyor. 2018 yapımı Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald filminin devamı olan Dumbledore’un Sırları, Fantastic Beasts film serisinin üçüncüsü ve Wizarding World filmlerinin on birincisidir. Filmin başrollerinde Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, Jessica Williams, Jude Law ve Mads Mikkelsen yer alıyor.

Dumbledore’un Sırları Büyücülerin İkinci Dünya Savaşı’ndaki Rollerini Anlatıyor

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık ortak yapımı olan Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları, Büyücülük Dünyası’nın Potterhead’lar için önemini anlatıyor. Wizarding World, her geçen gün biraz daha genişleyen içerikleriyle Harry Potter hayranlarını bu fantastik dünya içerisinde tutmaya devam ediyor. Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald filmindeki olaylardan yıllar sonra yaşananlar Rio de Janeiro’da geçiyor ve filmde büyücülerin İkinci Dünya Savaşı’ndaki rolleri anlatılıyor.

Son Fragman Büyük İlgi Gördü

Dumbledore’un Sırları filminin son fragmanı geçtiğimiz pazartesi günü yayınlandı ve hayranları tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. Filmin aslında 20 Kasım 2020 tarihinde yayınlanması planlanmıştı fakat Yeni Coronavirüs pandemisi olunca vizyon tarihi 12 Kasım 2021’e ertelenmişti. Ancak Johnny Deep’in kadrodan çıkarılması sonrası son gösterim tarihi 15 Nisan 2022 olarak açıklandı.

Johnny Deep Kadrodan Çıkarıldı

Filmde; Eddie Redmayne (Newt Scamander), Katherine Waterston (Tina Goldstein), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Ezra Miller (Credence Barebone / Aurelius Dumbledore), Callum Turner (Theseus Scamander), Jessica Williams (Profesör Eulalie “Lally” Hicks), Jude Law (Albus Dumbledore), Mads Mikkelsen (Gellert Grindelwald) rolleriyle karşımıza çıkıyor. Önceki filmde Gellert Grindewald karakterine hayat veren Johnny Depp ise Kasım 2020’de kadrodan çıkarıldı.

Bir yanıt yazın