Honey Dukes Chocolate Frog Kazan Kupa

Yenileyici ve şifa verici olarak kabul edilen içkilerdir, iksirler. İlk olarak simyagerlerce kullanılan iksir terimi, felsefe taşı olarak da bilinen basit materyalleri altına dönüştürebilen, hastalıkları tedavi eden, yaşamı uzatan maddeyi tamamlayıcıdır. Simyagerler her ne kadar bu kelimeyi türetmişlerse iksire dair inanç simyadan önceden de vardı. Mitoloji ve dinler tarihinde iksire rastlanır.

Barkod : 8683465500197 Stok kodu: CDE002

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

3 adet stokta

0

Honey Dukes Chocolate Frog Kazan Kupa

Mitoloji, din, hayalet ile peri hikâyelerinde sıklıkla karşımıza çıkan yaşlıyı genç, hastayı iyi eden, bilge ve kurnaz kişiye sonsuzluk veren ya da sarhoş edici içecek olabilir. İksirin cadı kazanında yapıldığına dair güçlü bir söylenti vardır.

 

Ürün Özellikleri

Genişlik: Kulplar dâhil 12 cm – Kulplar hariç 9 cm

Yükseklik: 9 cm

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Honey Dukes Chocolate Frog

Kazan Kupa Harry Potter Dünyasında Olacaksınız

İksirler bazen Aşk Tanrısı Eros okları gibi âşık ediyor, bazen ab-ı hayat suyu gibi sonsuzluğu veriyor, tek bir damlasıyla sizi olduğunuzdan farklı gösteriyor. İşte bu mucizevi içeceklere Harry Potter’in sihirli dünyasında sıkça rastlıyoruz. Bu iksirler cadı kazanında yapılıyor. İşte biz Sihir Dükkânı olarak sizleri gizemli ve fantastik evrene taşıyıp Harry Potter ile berabermişsiniz gibi düşünmeniz için hepsi birbirinden değerli ve eşsiz kupalar oluşturuyoruz. Honey Dukes Chocolate Frog Kazan Kupa da bu fantastik dünyadan sizin için getirdiğimiz bir nevi büyü yapma hissi oluşturacak çok değerli kupadır.

İksirler Harry Potter Serisinde Önemli Yer Tutuyor

Tüm seri boyunca iksirler çok önemli bir tutuyor. Fakat iksirler büyüler gibi ön plana çıkmıyor. Bir hazırlık gerektiriyor ve fazla zaman alıyor. Hiç kimse yapılan bir düellonun ortasında iksir hazırlamak için uğraşmıyor. İksir dersleri öğrenciler arasında ne kadar ilgi çekse de seri boyunca büyüler fazla öne çıkıyor. Önemli detay bu iksirlerin kimi zaman insanların gizli niyetlerini, sırlarını ortaya koyuyor olmasıdır.

Chocolate Frog (Çikolatalı Kurbağalar) Öğrenciler Arasında Çok Popülerdi

Chocolate Frog (Çikolatalı Kurbağalar), çikolatadan kurbağa biçiminde yapılan oldukça popüler bir büyücü tatlısıdır. Bir cadı ya da büyücü koleksiyon kartıyla geliyordu, çikolatalı kurbağa kartları. Çikolata ağırlıklı olarak yüzde 70 oranında krokandan yapılıyordu. Bu detay çikolatalı kurbağaya gerçeğe yakınlık hissi veriyordu. Çikolatalı kurbağalar, beyaz çikolata olarak gelmişti. Hogwatrs öğrencileri için bir çikolatalı kurbağanın zıplaması, popüler bir oyundu. Çünkü beyazlar kaçarken normal olanları yakalamak öğrenciler için çok zevkliydi. Reel dünyada çikolatalı kurbağalar gerçek yenilik şekerleri olarak satılmaktadır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Honey Dukes Chocolate Frog Kazan Kupa” için yorum yapan ilk kişi siz olun