Hogwarts Postcard Set

Haydi, acele et! Baykuşun Hogwarts Postcard Set içinde yer alan parşömen kâğıtlara yazdığın mektubu dostlarına iletmek için sabırsızlıkla seni bekliyor. Hala Hogwarts damgalı mektubuna sahip değilsen, Sihir Dükkanı bir adım uzağında! Sepete at, tükenmeden al!

Barkod : 8683465506601 Stok kodu: HMS001

Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺249,90.

9 adet stokta

0

Hogwarts Postcard Set

Harry Potter, arkadaşlarıyla tüm tatil boyunca mektuplaşmayı çok sevmiştir. Sende, arkadaşlarına göndereceğin Hogwarts Postcard Set ile birlikte, tatilde neler olduğunu, bütün detaylarıyla anlatabilirsin.

Harry Potter Kartpostal Seti

Ürün Özellikleri

  • Boyut : a5
  • Materyal : Bristol kaplama
  • İçerik: özel paketiyle 4 adet kartpostal
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Wizarding World - Harry Potter - Postcard - Harry Potter

Bazı Değerler Farklıdır

Harry Potter, yaşamı boyunca, arkadaşlarının ona verdiği değeri göz ardı etmemiş ve onları daima ailesi yerine koymuştur. Arkadaşlıktan öte bir ilişkileri olan Ron, Hermonie ve Harry birbirlerine her fırsatta destek olmuşlardı. Tüm kötü olayları birlikte üstlenmiş ve birbirlerini asla ele vermemişlerdir.

Bu ekibe daha sonra, Luna, Neville, Ginny, George ve Fred dâhil olmuş olsa da, diğer ikisinin yeri daima farklı kaldı.

Farklılık demişken, Ron ve Hermonie, birbirlerine kendilerinin de anlam veremediği bir şekilde âşık olmuşlardır. Tatlı bir ilişkileri olan bu ikisi, birbirlerinin bir o kadar zıt karakterleri. Ron daha şaşkın ve sakar, Hermonie ise aksine daha dikkatli ve akılcı.

Hermonie’yi şaşırtan bir durum daha var. Ron’un kurnaz ve yerinde kullandığı zekası. Harry Potter’ın rüyalarında Çatal Dili konuşmasıyla birkaç kelime öğrenen Ron, Sırlar Odası’nın tekrar açılması gerektiğinde kullanıp, Hermonie’yi kendine hayran bırakmıştır.

Bir diğer farklılık ise Harry Potter ve Ginny Weasley. Küçüklük hallerinden beri, aralarında gizemli bir çekim olan bu çift, hiçbir zaman duygularını belli etmeseler de daima hissettirmişlerdir.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hogwarts Postcard Set” için yorum yapan ilk kişi siz olun