NEVERMORE NOTEBOOK

Wednesday’in doğaüstü yeteneklerini geliştirdiği Nevermore Akademisi’nde, dışlanmış öğrencilerin karanlık dünyasında kullandığı gereçlerden en önemlisi Nevermore Notebook’tur! Sen de akademi logosunun yer aldığı defter ile ait olduğun grupta kendi tarzını yaratabilirsin!

Barkod: 8683465508339 Stok kodu: WNB004

Orijinal fiyat: ₺249,90.Şu andaki fiyat: ₺199,90.

0

Her sayfa, kelimelerin sihirli dansına tanıklık ediyor!  Nevermore Akademisi’ne ait dışlanmış öğrencilerin dünyasında dolu dolu notlar alın, hayallerinizi serbest bırakın ve düşüncelerinizin derinliklerine inin. Nevermore Notebook, size yaratıcılığınızı keşfetme fırsatı veriyor

Nevermore Notebook Ürün Özellikleri

Sayfa Yapısı: Noktalı

Sayfa Sayısı: 96 sayfa

Baskı: mat kuşe kadife laminasyon

Ürünlerimiz Orijinal, MGM Television Lisanslı Ürünleridir.

 

Maceraların Gizemle Buluştuğu Defter: Nevermore Notebook

Her sayfa, yeni bir maceraya kapı aralıyor! Wednesday’in cinayet gizemleriyle dünyasında dolu dolu notlar alın, düşlerinizin izini sürün ve yeni fikirlerinizi keşfedin. Nevermore Notebook, yaratıcı dünyanızın anahtarını taşıyor.

Hayatınızdaki etkileyici anları yakalamak için Nevermore Notebook’u kullanın. Kendinizi ifade etmenin ve düşüncelerinizi kâğıda dökmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürün ve yaratıcılığınızı sınırlarınızın ötesine taşıyın.

Nevermore Notebook ile keşfedeceğiniz sürükleyici olaylara hazır mısınız? O zaman hemen bu göz alıcı defteri edinin ve Wednesday’in fantastik dünyasında unutulmaz bir yolculuğa çıkın!

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“NEVERMORE NOTEBOOK” için yorum yapan ilk kişi siz olun