NO HUG ZONE SUBLIMATION MUG

Wednesday’in kendine özel güvenli alanında yarattığı kural ne yazık ki Enid Sinclair’in hoşuna gitmese de, dostluklarının arasındaki bağ ile bu durum tersine dönebilmeyi başardı! Sana özel yaratılan güvenli alanı tüm sevecenliğinle korumak istiyorsan No Hug Zone Sublimation Mug sana göre!

Barkod: 8683465508360 Stok kodu: WMUG002

Orijinal fiyat: ₺249,90.Şu andaki fiyat: ₺199,90.

8 adet stokta

0

No Hug Zone Sublimation Mug ile kahve ritüelinizi taçlandırın! Sıradan fincanlar yerine özel ve renkli bir seçim yaparak kahve deneyiminizi zenginleştirin. Bu benzersiz ürün, yüksek kaliteli porselen malzemeden özenle üretilmiştir. İnce ve pürüzsüz yüzeyi, kahve fincanını elinizde rahatça tutmanızı sağlar ve uzun süreli kullanım için dayanıklılık sunar.

No Hug Zone Sublimation Mug Ürün Özellikleri

Boyut : 9.5cm x 8cm

Baskı : Sıcak Transfer Baskı ile Üretilmiştir

Malzeme : Porselen

Paketleme: Özel ambalajı ile birlikte gelir

Ürünlerimiz Orijinal, MGM Television lisanslı ürünleridir.

 

 

Güvenli alanlar, Enid sempatisiyle bütünleşiyor: No Hug Zone Sublimation Mug

Enid Sinclair’in sıcacık ve sevgi dolu karakteriyle bütünleşmeyi başaran Wednesday, henüz ördüğü duvarları tam anlamıyla yıkmasa da, kalbinin heyecanla çarptığını hissettikçe anlam veremediği duygulardan korkmayı yavaşça azaltabildi. Enid’in coşkulu dünyasına ayak uydururken kendine ait Wednesday kurallarını da devam ettirebilmek için ‘No Hug Zone’ isimli güvenli bölgesini yarattı.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“NO HUG ZONE SUBLIMATION MUG” için yorum yapan ilk kişi siz olun