HUFFLEPUFF KRAVAT

Hufflepuff Kravat, Hogwarts öğrencisi için en gerekli aksesuarlardan biridir.

Hufflepuff bina kravatı, Saten desenlidir malzemesi ise %Polyesterdir.

Hufflepuff bina arması, kravatın ön yüzünde yer almaktadır.

Kravat arkasında Sihir Dükkanı logo işlemesi mevcuttur.

Kravat halkası, kravat arkasında yer almaktadır.

Kravat uzunluğu: 42 cm

Özel kravat kutusu ile gönderim sağlanmaktadır.

Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.

Barkod : 8683465504232 Stok kodu: TDE004

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

3 adet stokta

0

Hufflepuff Kravat

Hufflepuff Kravat, sarı ve siyah renkleri ve taşıdığı anlamlar sayesinde, kravatı takan öğrencinin enerjisini yükseltiyor. Kuşların cıvıltısı, güneşin tatlı sıcaklığı, miiss gibi çimen kokusu… Hufflepuff sevecenliğinin enerjisi ile bu binanın öğrencisi olmak ister misin? Cevabın evet ise, sepetinde bekleyen ürünleri almanın tam sırası!

  • Bina : Hufflepuff
  • Kumaş : Katlanabilir
  • Resmi Lisanslı Üründür
  • Orijinal Film Replikası
  • Kolsuz bluz,hırka,kolej kıyafetlerinde kullanılabilir.
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Hufflepuff Öğrenci Kravatı

Takımına liderlik yapabileceğini göstermenin, en basit ve kibar yolu Hufflepuff Öğrenci Kravatını, düzgün bir şekilde bağlamaktan geçiyor. Newt’ a bak, ne kadar sistemli ve disiplinli çalışıyor. Kimseyi kırmadan, işini profesyonellikle yapması ve naif yapısıyla, işinin en iyisi! Newt ile dostluğunun pekişmesini ister misin? Belki de Hufflepuff ortak salonda seni bekliyordur? Birlikte ilgilenmeniz gereken, büyülü hayvanlar olabilir.

Hufflepuff Öğrencileri

Yetenekleri ile adını duyurmayı başarmış olan öğrencilerden, Hufflepuff kurucusu ile başlayalım; Helga Hufflepuff, Newt Scamander, Cedric Diggory, Nymphadora Tonks, Theseus Scamander ve daha niceleri…

Bitkibilim Ve Naifliğin Uyumu

Hepimizin bildiği gibi, Hufflepuff, Hogwarts’ın belki de en kibar binası. Takım arkadaşlarının birbirlerine ve başka sınıflardaki öğrencilere olan davranışları, kibarlıklarının ispatı. Luna Lovegood zeki ve naif tavrıyla, Ravenclaw’ın başarılı öğrencilerinden biri olsa da tam bir Hufflepuff kibarlığında. Ayrıca, Neville’in ilgisini, bu özellikleriyle çektiği için sempatik bir büyücü. Luna ve Neville, hayalperest tavırları ve canlılara olan meraklarından dolayı, birer Hufflepuff olmalıydılar… Tüm arkadaşlarına olan zarif tavırları ile birlikte, bitkilere ve çeşitli iksirlere olan yoğun ilgileri birleştirildiğinde, örnek bir Hufflepuff öğrencisi olabilirlerdi.

Newt Scamander ise bu uyumu, mükemmel bir şekilde yakalayan zeki bir büyücü. Bitki ve canlılara olan yaklaşımı hayranlarını mutlu edebilecek türden. Belki de insanlarla kuramadığı iletişimi, yardımcı olduğu hayvanlarla yakalayabildiği için, bu kadar sessiz bir kişilik…

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HUFFLEPUFF KRAVAT” için yorum yapan ilk kişi siz olun