Harry Potter Funko Kartpostal Seti

Harika tasarımların bir arada kullanıldığı kartpostal setinin içeriği, Harry Potter hayranlarını heyecanlandıracak türden. Felsefe Taşı’ndan Patronus büyüsüne kadar, içeriğinde birçok anlamlı nesnenin çizimiyle Harry Potter Funko Kartpostal Seti, Sihir Dükkanı’nda!

 

Barkod : 8683465503907 Stok kodu: PS001

Orijinal fiyat: ₺99,90.Şu andaki fiyat: ₺74,90.

13 adet stokta

0

Harry Potter Funko Kartpostal Seti 4 Adet Lisanslı Kuşe Kağıt

Birbirinden farklı tasarımların birleştiği Harry Potter Funko Kartpostal Seti ile hazırladığın hediye paketlerini, diğer büyülü aksesuarlarla tamamlayarak, şık bir dokunuşta bulunabilirsin.

Harry Potter Funko Kartpostal Seti 4 Adet Lisanslı Kuşe Kağıt

Ürün Özellikleri

  • Boyut : a5
  • Materyal : Bristol kaplama
  • İçerik: özel paketiyle 4 adet kartpostal
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Harry Potter Funko Kartpostal Seti 4 Adet Lisanslı Kuşe Kağı

Harika tasarımların bir arada kullanıldığı kartpostal setinin içeriği, Harry Potter hayranlarını heyecanlandıracak türden. Felsefe Taşı’ndan Patronus büyüsüne kadar, içeriğinde birçok anlamlı nesnenin çizimi mevcut.

Felsefe Taşı Kartpostalı

Harry Potter’ın ilk filmi olan Felsefe Taşı, tüm büyülü olayların başlangıcı. Felsefe Taşı’nın peşinde olan Voldemort, eski gücü yerine getirmek için türlü yollar denemeye başladığı film.

Harry Potter ve arkadaşlarının küçük yaştan itibaren yaşadıkları büyülü olaylarla birlikte büyüdüklerinin hepimiz farkındayız. Ancak şahit olduğumuz güzel bir olay var ki, Harry’nin arkadaşlıklarının dostluğa dönüşü. Hiçbir zaman yanından ayrılmayacak olan dostlarıyla yaşadıkları maceralar akıllara durgunluk verdi.

Henüz yara izinin anlamını bilemeyen Harry Potter için acı gerçekleri duymak biraz ağır gelse de, çevresinde onu seven ve her zaman destekleyen kişiler sayesinde, çocuk haliyle yaşadığı zorlu durumları atlatmayı başardı.

Çocuk Yaşta Dev Trolle Uğraştılar!

Dev Trol. Harry Potter, Hermonie Granger ve Ronald Weasley’nin okula girdikleri ilk yıl da baş ettikleri mücadelelerin başında gelen ürkütücü olay. Profesör Quirinus Quirrell dikkatleri başka bir tarafa yöneltmek amacıyla, dev trolü zindanlardan serbest bıraktı. Ancak durum istediği gibi gitmedi.

Küçük yaşta olmalarına rağmen, Harry, Ron ve Hermonie gösterdikleri cesaretle, trolü etkisiz hale getirmeyi başardı. Gryffindor’a 10 puan!

Voldemort Ruhunu 7 Ayrı Parçaya Böldü

Ölümden korkan Voldemort, büyük ve karanlık bir büyüyle, ruhunu 7 ayrı parçaya böldü. Bu parçalar; başta Harry Potter olmak üzere, yılan Nagini, Rowena Ravenclaw’un diademi, Hufflepuff kadehi, Tom Riddle’ın günlüğü, Salazar Slytherin’in madalyonu, Marvolo Gaunt’un yüzüğü.

Patronus Büyüsünün Gizemi

Ruh Emiciler ve onlar gibi karanlık yaratıklardan korunmak için yapılan bu büyü, yoğun bir odaklanma gerektirir. Büyücünün en mutlu olduğu anı düşünmesi, kötü varlıkların daha da uzaklaşmasını sağlar.

Her büyücünün asasından, kendine özel simgelediği hayvanın ışık seli olarak çıkar. Harry’nin Patronus’u Çatal Boynuzlu Geyik. Babasıyla aynı simge…

Albus Dumbledore, Anka Kuşu. Ron Weasley, Jack Russell Teriyeri. Hermonie Granger, Su Samuru.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Harry Potter Funko Kartpostal Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun