HOGWARTS MESSENGER BAG

Büyücü! Acele et! Hogwarts Treni kalkmak üzere. Neyse ki şanslısın! Hogwarts Messenger Bag, büyülü eşyaların için sonsuz derinlikte tasarlandı. Sihirli yolculuklarında daima yanında olan Messenger Bag, içerisinde büyülü bir dünya saklıyor!

Barkod: 8683465506960 Stok kodu: HCB001

Orijinal fiyat: ₺3.500,00.Şu andaki fiyat: ₺3.000,00.

5 adet stokta

0

Harry Potter Hogwarts Messenger Bag

Büyücü! Acele et! Hogwarts Treni kalkmak üzere. Neyse ki şanslısın! Hogwarts Messenger Bag, büyülü eşyaların için sonsuz derinlikte tasarlandı. Sihirli yolculuklarında daima yanında olan Messenger Bag, içerisinde büyülü bir dünya saklıyor!

Hogwarts Messenger Bag Ürün Özellikleri

Ürün ölçüsü: 26 x 18 x 13 cm

Materyal: MDF üzeri suni deri kaplama
Pirinç perçin süsleme
Suni deri askı (uzun ve kısa boyutta)
UV Altın Baskı

Harry Potter Hogwarts Messenger Bag

Hogwarts Express Anıları

Öyle bir tren düşünün ki, buharları çıktığı andan itibaren birçok duyguya ev sahipliği yapmıştır. ‘Hangi demiryolu bu kadar anlamlı olabilir ki?’’ sorunuzun cevabı: sadece Hogwarts Express’tir.

Serideki hemen hemen her karakterin Hogwarts Express ile ilgili anısı bulunmaktadır. Fakat bizler için değerli olan o anlar belirlidir.

Harry, Hermione ve Ron Dostluk Başlangıcı

Başlığı görünce hepimizde bir gülümseme belirdi, öyle değil mi? Haydi itiraf edin! Sizlerin de gözünde o unutulmayan sahne canlandı. : )

Harry’nin Ron ile başlayan dostluk yolculuğuna, çok geçmeden Hermione Granger da katıldı. Hermione bilmiş tavrıyla, tam da yeni yapılacak büyünün ortasında belirdi. Daha doğrusu Ron’un yapmaya çalıştığı, fakat yapmaya çalışırken bile başarısız olduğu büyü demek istemiştik.

” Sunshine, daisies, butter mellow, turn this stupid, fat rat yellow. ”

(Güneş ışığı, papatyalar, kasımpatı, bu aptal şişko fareyi sarı yap!)

 

Canım Ron : ( yapacağı büyü için hazırlanmış hatta boğazını temizleyip saçını bile savurmuştu… Büyüyü yapamasa bile, bu sayede Hermione’nin yanlarına gelip oturmasına ve kendini büyük bir resmiyetle tanıştırmasına sebep oldu.

O Pembe Gözlüklü de kim? Yoksa Luna mı !?

Fantastik kıyafetleri ve renkli karakteriyle Luna Lovegood karşımıza Hogwarts Express’inde çıktı. Solgun teni ve umursamaz bakışlarıyla dikkatimizi çekmeyi başaran yetenekli cadı, Harry ‘nin unutulmaz dostları arasında yer aldı.

Hermione ile zıt karakterler olsa da, biz onu pembe – mavi gözlükleriyle sevdik. Ravenclaw evinin başarılı cadısı Luna, fazlasıyla inançlı ve mantık dışıdır. Doğaüstü yeteneklerini fantastik hayal gücüyle birleştirerek ilerler.

Luna’nın tıpkı Hogwarts Messenger Bag gibi farklı tasarımlı çantaları, renkli kıyafetleri ve büyülü aksesuarları bulunmaktadır. Nasıl da sevimli! : )

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HOGWARTS MESSENGER BAG” için yorum yapan ilk kişi siz olun