Harry Potter Haftalık Ajandası / Siyah

Okul veya başka işler için motive olmanın en iyi yolu kendinizi Hogwarts’ta hayal etmektir. Hogwarts’da öğrenciler sadece kalenin arazisini keşfetmekle kalmamalı, aynı zamanda kendi binaları için puan toplamalıdır.
İhtiyacınız olan notlar, Hogwarts yüksek kaliteli arması ile dekore edilmiş.

Bu defterler Hogwarts yolculuğunuzda büyülü notlarınızı saklamanız için sihirli yapraklardan oluşmaktadır.

Barkod : 8682059385059 Stok kodu: Ajanda1-1

Orijinal fiyat: ₺399,99.Şu andaki fiyat: ₺299,99.

5 adet stokta

0

Harry Potter Haftalık Ajandası / Siyah

Kaliteli görüntünün, şık bir tasarımla bileştiği Harry Potter Haftalık Ajandası, okul veya iş yeri ortamında, rahatlıkla kullanabileceğin bir ürün. Sihirli notlar alınabilecek siyah ajanda, cadı veya büyücü ayrımı fark etmeksizin tüm çantalarda yerini almak için, sepette bekliyor!

Harry Potter Haftalık Ajandası Özellikleri

Ebat : 14cmx19,5cm

Sayfa Sayısı : 156

Kağıt : 80 gram ıyvori

Model : Ciltli Ajanda

Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Harry Potter, Voldemort Kadar Hırslı

Büyü dünyasının karanlık büyücüsü Voldemort, ölüme karşı olan korkusu yüzünden kendisine çok tehlikeli bir büyü kullandı ve bir süreliğine de başarılı olabildi. Ruhunu 7 ayrı parçaya ayıran Voldemort, ruhunun yerleştiği nesne yok olmadığı sürece, hayatta kalmaya devam edebilirdi.

Ruhunun tutunduğu parçalardan birisi de, ne yazık ki Harry Potter‘ın bedeni.

Tutunan ruhun sahip olduğu yeteneklerin bazıları Harry’nin işine yarasa da, birbirleriyle olan bağları hiç kopmadığı için bu durum biraz rahatsızlık vericiydi. Harry’nin düşündüğü şeyleri parça parça görebilen güçlü büyücü Voldemort, bu durumu kullanmaya başladı ve yapılan planların çoğunu öğrenebildi.

Harry Potter, kendisinde tutunan ruh parçası yüzünden gittikçe Voldemort’a benzemeye başladığını hissediyordu. En az onun kadar hırslı ve öfkesine yenik düşen birine dönüşüyordu.

Harry’nin doğuştan yeteneği olan Çatal Dili, Salazar Slytherin’in soyundan olmasıyla Voldemort’a geçmiş, parçalanan ruhla birlikte, Harry’nin yeteneklerinden biri haline gelmiştir.

Voldemort ile Harry’nin arasında çok güçlü bir farklılık vardır. O da, sevgi. Harry Potter ailesi ve arkadaşları tarafından çok sevilerek büyümüştür. Fakat Lord, Tom Riddle halinden Voldemort’a geçiş zamanına kadar korkulan bir büyücü olduğu için, takipçileri sadece ‘korku’ yüzünden kendisine sadık kaldı.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Harry Potter Haftalık Ajandası / Siyah” için yorum yapan ilk kişi siz olun