DOBBY PASPAS

DOBBY PASPAS

  • Kumaş : %100 Polyester
  • Alt Taban : %100 Kaydırmaz Deri
  • Boyut : 45cm x 75cm
  • Baskı : Yüksek Kaliteli HD Dijital Baskı
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Barkod : 8683465500340 Stok kodu: DORMS005

Orijinal fiyat: ₺399,90.Şu andaki fiyat: ₺349,90.

3 adet stokta

0

Dobby Paspas 45×75 cm

Dobby’nin ismi bile kendini güvende hissetmeni sağlıyorken, neden odanın girişinde Dobby’yi görüp mutlu olmayasın ki? Tatlı evcini Dobby Paspas’ı, muggle dünyasındaki evinde yerini almak için, büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla seni bekliyor.

DOBBY PASPAS / Door Mat Modelleri

  • Kumaş : %100 Polyester
  • Alt Taban : %100 Kaydırmaz Deri
  • Boyut : 45cm x 75cm
  • Baskı : Yüksek Kaliteli HD Dijital Baskı
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Dobby Paspas 45x75 cm Kaydırmaz Deri

Özgür Bir Ev Cini DOBBY!

Malfoy ailesinin ev cini Dobby, sahip olduğu aileden, hiçbir zaman hiçbir şekilde sevgi görmediği için, Harry Potter ve arkadaşları tarafından sevildiğini hissettiği dakikalarda, gözlerimizdeki mutluluk gözyaşlarını silmekten, eminiz ki peçete kalmamıştır.

Voldemort’un geri dönüşüyle birlikte, Harry Potter’ı, duyduğu kötülüklerden korumak için büyük bir çabaya giren Dobby, neredeyse Harry’nin ölümüne sebep olacak davranışlarda bulunuyordu.

Dobby’nin, teyze Petunia’nın evinde ağırladığı misafirin kafasına, pasta düşürmesiyle başlayan serüven, Quidditch ‘in çılgın topu Bludger ile Harry’i sakatlamasıyla devam etti.

Yırtık gri kıyafetiyle yaşamını sürdüren Dobby, Harry’nin Tom Riddle günlüğünün arasında çorabını vermesiyle artık özgür bir cin haine geldi!

Sayısız kez Harry’i kurtarmaya çalıştığı için karşılık vermek isteyen Harry,  böyle küçük ve hoş bir hediye ile sevgisini gösterdiği için Dobby’nin tüm saygısını kazanmayı başardı.

İlk olarak ‘’Harry Potter’’ ile başlayan sözlerinin, filmi sonunda da söylediği son kelimeleri olduğunu biliyor musunuz? Bizlerde yeni öğrendik…

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DOBBY PASPAS” için yorum yapan ilk kişi siz olun