Değerli müşterimiz, işbu aydınlatma metni sihirdukkani.com sitemiz üzerinden üye olmaksızın sipariş vermeniz esnasında elde edilen kişisel verilerinizin aşağıda belirtilen amaçlar doğrultusunda işlenmesi ve aktarılması hakkında veri sorumlusu SİHİR DÜKKANI HEDİYELİK EŞYA ÜRETİM DAĞITIM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.  (“Sihir Dükkanı”) olarak, Kişisel Verilerin Korunması Kanunun 10. Maddesinde yer alan aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmek amacıyla tarafınıza sunulmuştur.

 

 1. Kişisel Verilerinizin İşlenmesi
  • 1. Sitemizden alışveriş yapmanız esnasında üyeliksiz sepet oluşturabilmek ve ödeme yapabilmeniz amaçlarıyla; kanunlarda açıkça öngörülmesi, bir hakkın tesisi ve veri sorumlusunun meşru menfaatleri hukuki sebepleriyle aşağıdaki verileriniz işlenmektedir.
 • Ad soyadınız
 • Adres bilgileriniz
 • Telefon ve e-posta adresiniz
 • Kupon bilgileriniz
 • Belirleyeceğiniz ödeme yöntemi (Ödeme yapmış olduğunuz kart bilgileri Sihir Dükkanı tarafından Kart bilgileriniz direkt ödeme sayfasında bulunan aracı firma tarafında alınmaktadır.)
 • Sipariş notlarınızda belirtmiş olduğunuz kişisel veriler

 

 • 2. Sitemizden alışveriş yapmanız esnasında indirimlerden ve size özel kampanyalardan faydalanabilmeniz amacıyla tercih ettiğiniz iletişim kanallarına (Cep telefonu, e-mail) ticari elektronik ileti gönderebilmemiz amacıyla açık rızanıza dayanılarak aşağıdaki verileriniz işlenecektir.
 • Ad Soyadınız
 • Tercihinize göre telefon ve/veya e-posta adresiniz
 1. Kişisel Verilerinizin Aktarılması
  • 1. Kişisel verileriniz, veri sorumlu olarak ilgili mevzuattan doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmek amacıyla, kanunlarda öngörülmesi hukuki sebebine dayalı olarak Yetkili Kamu Kurum ve Kuruluşlarına aktarılacaktır. (Talep edilmesi halinde mahkemeler, yetkili kurumlar, İYS gibi)
  • 2. Kişisel verileriniz, ticari olarak faaliyet sürdürebilmemiz için hizmet almış olduğumuz şirketler ile (örneğin e-fatura kesilebilmesi için E-Arşiv hizmeti sunan Şirket, mali işlemlerin tamamlanabilmesi için Serbest Mali Müşavir gibi) sipariş tecrübenizi iyileştirmek, sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak ve siparişinize ilişkin detayların elektronik sistemler ile korunmasını sağlamak amaçları ile; hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesi, bir hakkın tesisi ve veri sorumlusu Sihir Dükkanı’nın meşru menfaati hukuki sebeplerine dayanılarak Tedarikçilere aktarılmaktadır.
  • 3. Kişisel verileriniz, web sitemizin, e-posta sunucularımızın altyapısının ve bulut sisteminin yurt dışında olması sebebiyle, sitemizi kullanmanız ve açık rızanıza istinaden yurt dışına aktarılmaktadır.

 

 1. KVKK Kapsamındaki Haklarınız

Kişisel Verilerin Korunması Kanunun 11. maddesinde belirtilen ilgili kişi hakları kapsamındaki taleplerinizi, üyeliğinizin daha önce teyit edilmiş olduğu e-mail ile birlikte Şirketimizin [email protected] e-mail adresine iletebilirsiniz. Talepleriniz 30 gün içerisinde sonuçlandırılacak olup, talep sonucunuz talebinizi göndermiş olduğunuz e-mail adresine bildirilecektir.

 

VERİ SORUMLUSUNA İLİŞKİN BİLGİLER

 

ÜNVAN        : SİHİR DÜKKANI HEDİYELİK EŞYA ÜRETİM DAĞITIM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

MERSİS NO : 0770091448700001

E-MAİL         : [email protected]

ADRES         : Aziziye Mah. Hoşdere Cad. No : 79 / B Çankaya / Ankara