Tom Riddle’s Diary Notebook, Pen & Torch

Sihirli dünyanın sihirli aksesuarları, Karanlık Lord’un dünyasında yaşıyormuşsun gibi hissettirecek! Karanlık güçlerin gizli sırlarını öğrenmek istiyorsan, Tom Riddle’s Diary Notebook, Pen & Torch tam da sana göre! Sepetine at, tükenmeden al!

Barkod : 5055394010499 Stok kodu: WW-1025

Orijinal fiyat: ₺1.799,99.Şu andaki fiyat: ₺1.499,99.

Stokta yok

Stoğa Gelince Haber Ver!

0

Harry Potter Tom Riddle’s Diary Notebook, Pen & Torch

Tom Riddle’s Diary Notebook, Pen & Torch

Sihirli dünyanın sihirli aksesuarları, Karanlık Lord’un dünyasında yaşıyormuşsun gibi hissettirecek! Karanlık güçlerin gizli sırlarını öğrenmek istiyorsan, Tom Riddle’s Diary Notebook, Pen & Torch tam da sana göre! Sepetine at, tükenmeden al!

Özellikleri

  • 1 x Deri efektli not defteri (düzensiz), Slytherin Ev Kalemi ve UV Değnek Işığı içerir
  • Görünmez mürekkebi ortaya çıkarmak için UV Değnek Işığını kullanın
  • Harry Potter hayranları için ideal!
  • Boyutlar: 1.3L x 14W x 21Hcm
  • Gerekli piller: 3 x LR44 (dahil)
  • Deri görünümlü ve pirinç tonlu metal köşeler.
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Tom Riddle's Diary Notebook, Pen & Torch

Tom Marvolo Riddle

Tom, karanlık bir Lord olmadan önce, sevgisiz bir ailede dünyaya gelmiş ve yaşadığı kötü olaylardan dolayı oldukça öfkeli bir çocuk olarak büyüdü.

Daha küçük yaşta, babası Tom’un, kendisi ve annesini terk etmesiyle başlayan sorunlar, annesinin ölümüyle birlikte daha da perçinlenerek devam etti.

Kimsesiz kalan Tom, Muggle’ların işletmesi olan Wool Yetimhanesi ’ne gönderildi ve hayatına orada devam etti. Ta ki, kendisinde gördüğü sıra dışı ve anlamlandıramadığı hareketler, Hogwarts Okul Müdürü Albus Dumbledore tarafından keşfedilene kadar…

1938 yılında Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nda eğitim almaya başladı. Seçmen Şapka tarafından Slytherin’e yerleştirildikten sonra okulun en gözde öğrencileri arasına girmeyi başardı.

Karanlık Lord Voldemort

Salazar Slytherin’in varisi olan Tom Riddle, korkutucu ve karanlık büyülerle ilgilendiği için Voldemort olma yoluna doğru hızlıca gidiyordu.

Bununla birlikte ilk olayı, Sırlar Odası’nı açması ve orada yaşayan Basilisk’i serbest bırakmasıyla bir öğrencinin ölümüne sebep oldu.

Ölüm dışında hiçbir şeyden korkmayan Voldemort, Hortkuluk büyüsü sayesinde ruhunu 7 parçaya ayırarak ölümsüz olmaya çalıştı. Hatta bu kirli ve karanlık büyüyü kendisine anlatan kişi Profesör Slughorn’du.

7 ayrı parçaya bölünen ruhundan bir tanesi, Tom’un sahip olduğu günlüğüne tutundu. Sırlar Odası filminde, o günceyle birlikte bir anı olarak yeniden ortaya çıktı.

Harry Potter’ın yaratık Basilisk ile verdiği mücadeleyi kazandı ve  lanetli günlüğü yok etmeyi başardı. Bu sayede Voldemort, bir anı olarak defter sayfalarında kalmaya devam etti.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tom Riddle’s Diary Notebook, Pen & Torch” için yorum yapan ilk kişi siz olun