OUTCASTS ANAHTARLIK

Outcasts yani Dışlanmışlar, Nevermore Akademi’nin farklı yeteneklere sahip öğrencilerine verilen isimdir ve dört gruptan oluşur; vampirler, kurt adamlar, sirenler ve gorgon denilen fantastik türler. Sen de Nevermore Akademi’de yer almak ve dışlanmışlar gruplarında kendini keşfetmek istiyorsan, aradığın aksesuar Outcasts Anahtarlık!

Barkod: 8683465508612 Stok kodu: WKEY004

Orijinal fiyat: ₺229,90.Şu andaki fiyat: ₺179,90.

5 adet stokta

0

Outcasts Anahtarlığın zarif tasarımı, büyüleyici detayları ve dikkat çekici işçiliği ile kendine hayran bırakıyor. Benzersiz sembolü, kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtmanızı sağlar.

Bu özel anahtarlık yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir, bu sayede dayanıklılığını ve uzun ömürlü kullanımını garanti eder. Anahtarlarınızı güvenle taşımanın yanı sıra stilinize bir dokunuş katmanıza yardımcı olur.

Outcasts Anahtarlık Ürün Özellikleri

Baskı: Metal / siyah boya

Anahtarlık zincirine takılı kuzgun figürlü

Ölçüsü: 30 mm

Özel ambalaj ile gönderilir

 

Ürünlerimiz Orijinal, MGM Television Lisanslı Ürünleridir.

Dışlanmışlar’ın sıra dışı yetenekleri: Outcasts Keychain

Nevermore Akademi, Jericho kasabasından dışlanan yetenekli ve özel güçlere sahip kişiler için oluşturulmuş yatılı bir okuldur. Kendilerini de “Dışlanmışlar” olarak tanıtan bu öğrenci grupları, pilgrimler ile uyum sağlamak adına belirli karnaval günlerinde Jericho’ya giderek farklılıklar yaratırlar. Tüm “Dışlanmış” öğrenciler, kasaba halkına yardım ederek, az da olsa bütünlüğü korumayı başarmışlardır.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“OUTCASTS ANAHTARLIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun