MINISTRY OF MAGIC PASAPORT KILIFI

Ministry Of Magic Pasaport Kılıfı suni deriden üretilmiştir.

Pasaport boyu 14cm, genişliği 9 cm’dir.

Pasaport üzerinde bulunan Ministry Of Magic arması, özel renkli baskı işlemedir.

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Pasaport içerisinde kart ve pasaport yerleştirme bölümleri yer almaktadır.

Özel lisanslı paketleme ile gönderim sağlanmaktadır.

Barkod : 8683465500685 Stok kodu: PAS001

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

15 adet stokta

0

Ministry Of Magic Pasaport Kılıfı Lisanslı Deri

Sihirli dünyaya ait olan aksesuarlarına bir yenisini eklemek ister misin? ‘’Evet!’’ dediğini duyar gibiyiz. Öyleyse Ministry Of Magic Pasaport Kılıfı, tam da sana göre. Hemen sepete at, tükenmeden al!

Ministry Of Magic Pasaport Kılıfı Ürün Özellikleri

Boyut: 14cm x 9cm

Baskı: Özel Renkli İşleme

Ürünümüz Warner Bros. resmi lisanslıdır.

Ministry Of Magic Pasaport Kılıfı Lisanslı Deri

Londra’da kurulmuş bir tür bakanlık olan Sihir Bakanlığı, Britanya’daki büyücü dünyasının yönetiminden sorumludur. Asli görevi, Muggleları büyücü dünyasından uzak tutmaktır. Bu oldukça karmaşık ve çok fazla bürokrasi gerektiren bir sorumluluktur. Bakanlık Binası yer altındadır ve binaya girmek için, oradaki telefon kulübesine 6-2-4-4-2 numaralarını tuşlamak gerekir.

Muggleların Sihir Dünyasından Haberi Vardı

Muggle başbakanının, sihir dünyasından haberi vardır. Büyük olasılıkla diğer dünya liderlerinin de haberi bulunmaktadır. Sirius Black ile birlikte on Ölüm Yiyenin Azkaban hapishanesinden kaçması sonucu Cornelius Fudge bunun ayrıca Mugglelara karşı da bir tehdit oluşturduğunu düşündüğünden konuyu Muggle başbakanına açmıştır. Ayrıca bazı büyülü yaratıklar da elden kaçırıldığı için Yanlış Bilgilendirme Ofisi (Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetimi Dairesi’nin alt bölümü) Muggle başbakanına, Muggleları inandırabilecek hikâyeler uydurma konusunda yardım etmiştir.

Altın Snitch Koruma Altına Alınmıştır

Barberus Bragge, 1269 yılında konseye başkanlık etmiştir. Ondan sonra gelen Burdock Muldoon ise bu konseye 1300’lü yıllarda başkanlık etmiştir. Onun ardına en aydınlanmacı olarak tanınan Elfrida Clagg gelmiştir. Elfrida, o zamanlar Quidditch’te kullanılan Altın Snitch’in avlanmasını kanun dışı saymış ve o kuşu koruma altına almıştır. Büyücüler Konseyi, sihir dünyasını kimin yöneteceği konusunda sonuca ulaşmak için çok fazla zaman harcamıştır. Grup; büyülü hayvanların dünyayı yönetmelerini engellemek için öncelikle iki ayaklı canlılarla sınırlandırılmıştır. Gulyabanilerin de başa geçebilecekleri dikkate alınarak iki ayaklı, insan dili konuşabilen canlıların bu yetkiyi alabilmelerinde karar kılınmıştır. Bunun neticesinde Burdock Muldoon, büyücü olmayanların, yani Muggleların, bu topluluğa katılmaları tam anlamıyla engellenmemiştir.

Uluslararası Büyücüler Konfederasyonu

Uluslararası Büyücüler Konfederasyonu, çeşitli milletlerden konseyler ve bakanlıkların, 1600’lerin sonlarına doğru katılmasıyla oluşturulmuştur. Bu konfederasyonun aldığı en önemli karar ise Muggle dünyasından tamamen ayrılmayı seçmek olmuştu. Bu karar beraberinde birçok sorunu da getirdi. Tüm bu sorulara karşın, konfederasyon Uluslararası Büyücülük Sırrı’nı ilan etti. Bu konfederasyon ilk toplantısını Fransa’da yapmıştı. İlk yüce lideri ise Pierre Bonaccord’du.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“MINISTRY OF MAGIC PASAPORT KILIFI” için yorum yapan ilk kişi siz olun