LEGO HAGRID’S HUT-AN UNEXPECTED VISIT

LEGO HAGRID’S HUT-AN UNEXPECTED VİSİT

•8 yaş üzeri

•896 Parça

•76428 Item

•Wizarding World Harry Potter Lisanslıdır.

Barkod : 5702017583105

Orijinal fiyat: ₺4.599,90.Şu andaki fiyat: ₺3.499,90.

1 adet stokta

0

LEGO HAGRID’S HUT-AN UNEXPECTED VİSİT

•8 yaş üzeri

•896 Parça

•76428 Item

•Wizarding World Harry Potter Lisanslıdır.

1 3 Sihir Dükkanı - Tüm Harry Potter Ürünleri

Çocuklar için bu LEGO Harry Potter oyun setiyle (76428) Harry Potter ve arkadaşlarının, Rubeus Hagrid’in kulübesine yaptığı beklenmedik ziyareti yeniden yaşayın ve başka Büyücülük Dünyası maceralarını canlandırın. Hagrid’in kulübesinin inşa edilebilen bir modelini içerir. Kulübenin çatısı çıkarılabilir ve dışa doğru açılarak detaylı iç kısma erişim sağlar. İçeride Hagrid™’legin oturması için açılan bir koltuk, ejderha yumurtası, koleksiyonluk 14 Hogwarts™ portresinden ikisi ve daha fazlası bulunur. dışarıda Hagrid’in evcil hayvanı Fang için inşa edilebilen köpek kulübesi, yaratıcı oyun olanaklarını artırır.

Bu simgeleşmiş Harry Potter mekanının inşa edilebilen modelinde Harry Potter, Hermione Granger™, Ron Weasley™, Draco Malfoy™ ve Rubeus Hagrid olmak üzere 5 minifigür, ayrıca Norbert ve Fang oyuncak figürleri bulunur.

8 yaş ve üzeri çocuklar için en iyi Harry Potter doğum günü hediyesi fikrini arıyorsanız bu Büyücülük Dünyası yapım oyuncağı, ilham veren bağımsız oyunlar için harikadır ve birlikte inşa edip oynamak için eğlenceli bir grup aktivitesidir.

Çocuklara inşa edilebilir maceralar için LEGO® Harry Potter™ oyun seti – Harry Potter ve arkadaşlarının, Büyücülük Dünyası’nın simgeleşmiş bir mekanı olan Rubeus Hagrid’in kulübesine beklenmedik ziyaretini canlandırın

7 LEGO® Harry Potter karakteri

Harry Potter, Hermione Granger™, Ron Weasley™, Draco Malfoy™ ve Rubeus Hagrid™ minifigürleri, ayrıca ejderha Norbert’in ve Hagrid’in köpeği Fang’in LEGO figürleri.

İnşa edilebilen kulübe ve köpek kulübesi

Kulübenin çatısı çıkarılabilir ve kolayca oynamak için duvarları açılır, detaylı iç kısımda Hagrid’in açılan koltuğu, şemsiye standı ve ejderha yumurtası bulunur.

14 koleksiyonluk Hogwarts portresinden 2’si

Bu yapım oyuncağı, Hagrid’in kulübesinde sergilemek için 14 rastgele Hogwarts portresinden 2’sinin basılı olduğu altın renkli parçalar içerir.

Çocuklar için hediye fikri

Bu set, 8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için eğlenceli bir ödül veya doğum günü hediyesidir.

Parça Sayısı: 896

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LEGO HAGRID’S HUT-AN UNEXPECTED VISIT” için yorum yapan ilk kişi siz olun