Hufflepuff Defter

Özeliklerini taşıdığın Hogwarts binalarının aksesuarlarıyla, tarzını tamamladığın gibi okulda da motive olabilmek için Hufflepuff Defter, tam da istediğin kullanımlıkta! Sihirli yapraklardan oluşan bu defteri, Sepetine at, Tükenmeden al!

Barkod : 8682059383079 Stok kodu: msdd010

Orijinal fiyat: ₺349,90.Şu andaki fiyat: ₺299,90.

10 adet stokta

0

Hufflepuff Defter

Özeliklerini taşıdığın Hogwarts binalarının aksesuarlarıyla, tarzını tamamladığın gibi okulda da motive olabilmek için Hufflepuff  Defter, tam da istediğin kullanımlıkta! Sihirli yapraklardan oluşan bu defteri, Sepetine at, Tükenmeden al!

Hufflepuff Defter

Hufflepuff Defter Telli 240 Sayfa Çizgili Bu defterler Hogwarts yolculuğunuzda büyülü notlarınızı saklamanız için sihirli yapraklardan oluşmaktadır.

Ebat : 24cm x 17cm

Sayfa Sayısı : 240

Kağıt : 80 gram ıyvori çizgili

Model : Spiralli defter

Hufflepuff Defter Telli 240 Sayfa Çizgili

Hufflepuff Porsuğu

Helga Hufflepuff, oldukça yardımsever biriydi. Kimsenin kalbinin kırılmasını istemeyecek kadar naif davranışlı ve oldukça zeki olan Helga, küçük bir çiftlikte yetişti.

Fakir bir yaşantıdan gelen Helga Hufflepuff, babasının mutsuz oluşu, canını sıkıyordu. Çözüm bulması gerekiyor ve bunun sorumluluğunu, fazlasıyla hissediyordu.

Helga’nın farklı bir yeteneği vardı. Ağaç diplerinde çıkan farklı bitkileri, iksir haline getirip büyülü karışımlar hazırlayabiliyordu. Böylece şifalı ürünlerde üretebildiğini fark etti.

Neredeyse ölmek üzere olan bir porsuğu, sahibinden alıp iyileştirmesiyle, adını duyurmayı başardı. Civar köy ve kasabalardan adını duyan ve şifa bulmak isteyen herkese, yardım etmeye çalıştı.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hufflepuff Defter” için yorum yapan ilk kişi siz olun