HOGWARTS CHRISTMAS LOGO PASPAS

HOGWARTS CHRISTMAS LOGO PASPAS

  • Kumaş : %100 Polyester
  • Alt Taban : %100 Kaydırmaz Deri
  • Boyut : 45cm x 75cm
  • Baskı : Yüksek Kaliteli HD Dijital Baskı
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Barkod : 8683465500357 Stok kodu: DORMS006

Orijinal fiyat: ₺399,90.Şu andaki fiyat: ₺349,90.

10 adet stokta

0

Hogwarts Christmas Logo Paspas 45*75 cm

Hogwarts Cadı ve Büyücülük Okulu’nun bilgili, çalışkan ve disiplinli öğrencisi! Yeni yıl kutlamalarına hazırlanmayı unutma. Sende büyülü dünyanın, büyülü aksesuarlarıyla, mükemmel bir hediye tasarlayabilirsin.

Hogwarts Christmas Logo Paspas

Wizarding World Paspas / Door Mat Modelleri

  • Kumaş : %100 Polyester
  • Alt Taban : %100 Kaydırmaz Deri
  • Boyut : 45cm x 75cm
  • Baskı : Yüksek Kaliteli HD Dijital Baskı
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Hogwarts Christmas Logo Paspas 45*75 cm

Hogwarts’ta Yeni Yıl!

Hogwarts’ın sihirli dünyasında, birbirinden yetenekli büyücülerin ve büyücü adaylarının çok sevdiği bir zaman var ki, o da Yeni Yıl tatili. Evlerine dönmek ve yeni yıl heyecanını doyasıya yaşamak isteyen öğrenciler, hazırlıklara başlamıştı. Bütün bu neşenin içinde, duyguları gözlerinden belli olan Harry için aslında çok sevilen bir durum değildi.

Tüm düşünceleri bir yana, teyzesinin evine dönmeyi istemeyen Harry için, ikinci bir evi gibi olan Weasley’lerin sayesinde, tatil zamanlarında yaşadığı aile özlemini biraz daha azaltabildi.

Öyle ki, Molly’nin anne kurabiyesinin kokusu, ne zaman burnuna gelse içine bir sevinç dolardı. Daima yanında olduğunu hissettiren Ronald ise her tatilde bu burukluğu görüp tatilin her dakikasında Harry ve kardeşleriyle birlikte vakit geçirmek için çabalardı.

Evde Bir Tatil Heyecanı!

Yeni yıl zamanlarında Hogwarts’ta tatil olmadan hoş bir görüntü meydana gelir. Bembeyaz bir kar havası, sıcak çikolata bardaklarından çıkan duman ve çıtır ıtır yanan şömine sesi ve bitmiş sınavların rahatlığı…

Ron’un harika kazağını hatırlıyor musunuz? Bordo, üzerinde kocaman bir ‘R’ hafinin yazılı olduğu ve annesi Molly tarafından özenilerek örülmüş kazak sempatik, şaşkın ve tatlı Ron’a ne kadar da yakışmıştı.

Bu kadar tatlı dakikalar içinde, en çok heyecanlandıran bir sahne daha vardı ki, Harry’nin görünmezlik pelerinine sahip olduğu an. Şaşkınlık ve heyecanı bir arada yaşayan Harry Potter için hediyenin ne olduğu değil,  yeni yıl zamanında, ona da hediye gelmesi daha önemliydi.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HOGWARTS CHRISTMAS LOGO PASPAS” için yorum yapan ilk kişi siz olun