GRYFFINDOR BEZ ÇANTA

GRYFFINDOR BEZ ÇANTA ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Barkod : 8683465504768 Stok kodu: CB002

Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺249,90.

9 adet stokta

0

Gryffindor Bez Çanta

Gryffindor Bez Çanta ile içindeki aslanın gücüne güç kat! Her renkten tasarlayabildiğin kıyafetlerin ile uyum içerisinde kullanabileceğin Gryffindor bez çantan sayesinde, hem şık hem de gösterişli olabilirsin.

GRYFFINDOR BEZ ÇANTA ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Gryffindor Bez Çanta

Sende Hermonie gibi, genişliği sayesinde sihirli aksesuarlarını, tek seferde Gryffindor Bez Çantasında toparlayabilirsin. İhtiyacın olduğunda kullanabileceğin tüm aksesuarlarını taşıyabildiğini gören arkadaşların, sana şaşkınlık ve hayranlıkla bakacak.

Şık ve sade duruşuyla tarzını gösterebileceğin çantana iyi bak! Belki çantanın içindeki raflardan birkaç iksir dökülmüş olabilir.

Hazır iksirlerden bahsetmişken: Ron’a yapılan aşk iksiri vardı. Horace Slughorn tarafından düzeltilmiş çok güçlü bir aşk iksiri… Yüzümüzde tatlı bir gülümseme bırakan bu sahne, Harry ile Slughorn arasındaki resmiliğini birazda olsa azaltmıştı. Gözde öğrenci Voldemort’a karşı korumacı davranan Slughorn, yetenekli öğrencilerine ders vermesiyle her zaman övünmüş, çevresinde sadece dikkat çekici özellikleri olan öğrencilerin olmasını sağlamıştı.

GRYFFİNDOR ÖĞRENCİSİ OLMANIN ZORLUKLARI 

Gryffindor, her ne kadar iyimser bir bina gibi görünse de, yüksek sorumluluk bilinciyle ünlü. Aynı zamanda çalışkanlık, disiplin ve örnek bir tavır sergilemek, önemli ve bir o kadar gerekli ölçütlerden bazıları. Harry, başlarda farkında olmasa da zaman geçtikçe bu bilince kavuştu. Hiçbir zaman şöhret veya ün peşinde koşmadığını her fırsatta dile getiren Harry’nin aslında tek isteği, Hogwarts’ın kendi evi, arkadaşlarının da daima ailesi gibi olduğunu hissetmek…

Albus Dumbledore Cadı ve Büyücülük Okulu’nun müdürü olarak karşımızdaydı ancak biz Potter hayranları için sadece bir müdür değil Harry’ye olan davranışlarından dolayı bir baba figüründeydi. İyiliğin kazanması için çok fazla fedakârlık gerektirdiğini anlatan Dumbledore, tüm zor durumlarda Harry’ye destek oldu. Ta ki Severus’un, kendini Harry’ye göstermeden gizli bir şekilde, her olayda onu koruyup kolladığını öğrendiğimiz sahneye kadar. Dumbledore’un ölüm sebebinde karışan kafalarımız, Severus’un gözyaşıyla çözüme ulaştı. Belki de onun ipuçları sayesinde Harry için bazı şeyler çözüme kavuştu. Benzeri fedakarlıkları, Hermonie’nin, anne babasının aklından, kendisini silmesiyle görmüş olduk.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GRYFFINDOR BEZ ÇANTA” için yorum yapan ilk kişi siz olun