GINNY WEASLEY ASASI

Ginny Weasley Asası, yaklaşık 36 cm uzunluğundadır. Reçine ve demir çubuk kullanılarak yapılmış olan dayanıklı karakter asaları oyuncak değil, benzersiz bir koleksiyon ürünüdür.

Koleksiyon asalara özel olarak tasarlanan koruma kutularının(ambalaj) içerisinde, koruma süngeri, koruma tülü, asa kullanım kartı ve lisans kartı yer almaktadır. Dekoratif desenli sert kapak kutulaması ile korumalı ve güvenli bir şekilde gönderimi sağlanan Warner Bros. Lisanslı Ginny Weasley Asası, özgün bir tasarımla şekillendirilmiştir.

Barkod : 8683465500104 Stok kodu: Asa0016

Orijinal fiyat: ₺1.299,90.Şu andaki fiyat: ₺999,90.

8 adet stokta

0

Ginny Weasley Asası

Safkan bir cadı olan Ginny Weasley’in eğitimi 1992 yılında başlamıştır. Lord Voldemort tarafından öldürülecekken Harry Potter tarafından kurtarılmıştır. Harry Potter’in çok büyük hayranıdır. Ayrıca Slug Kulübünün de üyesi olmuştur.

Ürün Özellikleri

Boyut: 36 cm

Materyal: Reçin

Paket: Asaya Özel Kutulu Ambalaj

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Ollivander’s Ginny Weasley Asası Orijinal Kutu 36 cm

Ginny Weasley Kimdir?

Ginny, safkan cadıdır. Hogwarts’taki eğitimine 1992 yılında başlamış, ailenin geri kalanları gibi Gryffindor’da eğitim almıştır. Lord Voldemort’un (Tom Riddle) güncesini bularak Sırlar Odasını açmıştır. Oradan Harry Potter sayesinde kurtulmuştur. Derslerinde çok başarılıdır ve quidditch oyununda ustadır. Dumbledore Ordusuna adını veren kişidir ve grubun üyesidir. Zacharias Smith’e yarasa-umacı büyüsünü yaptığı esnada Horace Slughorn tarafından fark edilir. Slughorn’un favori öğrencilerinden oluşan Slug Kulübünün de üyesi olmuştur.

Ginny, Harry Potter’in Tutkunluk Derecesinde Hayranıdır

Ginny evlerinde Harry ile ilk kez karşılaştığı zaman çok şaşırmıştır. Ginny, Harry’nin çok büyük hayranıdır. Çünkü Ron, bütün bir yaz Ginny’e Harry’den bahsetmiştir. Bu hayranlık öyle bir seviyededir ki, bunun adına aşk desek yanlış olmayacaktır. Hatta bir keresinde Harry ile tartışan Draco’ya çok sert çıkmıştır.

Harry Potter, Ginny Weasley’in Hayatını Kurtarır

Okuldaki ilk yılında Ginny, Lord Voldemort’un güncesini bulmuş ve sırlar odasını açmıştır. Böylece farkında olmadan Voldemort’un isteklerini yerine getirmeye başlar. Basilisk’i de serbest bırakır, duvara kanlı yazılar yazmaya başlar. Sonraları günlük Harry Potter tarafından bulunacaktır. Bu esnada Voldemort, Ginny’i sırlar odasına çağırarak, Ginny’nin yaşam enerjisini, hayata dönebilmek için emmeye başlar. Harry, Ginny’nin sırlar odasında olduğu anlayıp oraya gider. Ginny tam ölmek üzereyken Harry tarafından kurtarılır.

Ginny Weasly Asası Özellikleri

Ginny asası; çekirdeği ejder yürek kılı ile anka kuşu teleği, koyu kırmızı-bordodur, asa 25 cm uzunluğundadır. Çekirdeğinde bulunan anka tüyü ve ejder yürek kılıyla anka zarifliğini verir. Ejder kanatlarından hız ve gücü alması sayesinde süpürgede kolaylıkla hızlanabilir. Ginny asası kolay kırılmaktadır. Sahibi çok dikkatli olmalıdır çünkü asadan bir tane daha yoktur.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GINNY WEASLEY ASASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun