CHARACTER’S BEZ ÇANTA

CHARACTER’S BEZ ÇANTA

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Barkod : 8683465504805 Stok kodu: CB006

Orijinal fiyat: ₺299,90.Şu andaki fiyat: ₺249,90.

6 adet stokta

0

Character’s Bez Çanta

Character’s Bez Çanta sahiplerine duyurulur! Ortak salonda bekleniyorsunuz!

Hogwarts karakterlerinin bir araya geldiği bez çanta, kolunda harika bir duruş yaratacak. Tatlı ve bir o kadar sempatik görüntüleriyle, taşıdığın zamanlarda enerjini yükseltecek çantaları, sepetine eklemeyi unutma!

CHARACTER’S BEZ ÇANTA

  • Detaylar: transfer baskı, çift taraflı
  • Çanta ölçüsü: 40×35,5cm
  • Malzeme: 200gr/m2 60 tel rips normal kumaş
Ürünlerimiz Orijinal, Warner Bros. Lisanslı Ürünlerdir.
Character's Bez Çanta

CHARACTER’S BEZ ÇANTA Hogwarts karakterlerinin tatlı duruşuyla yanında taşımaktan büyük keyif alacağın bir çanta. Hangi binadan olursan ol, her zaman bir arada olmanın güzelliğini, baktıkça sana hatırlatacak.

‘Dostluk’ Farklı Bir Duygudur!

Hogwarts cadı ve büyücülerini, diğer büyücülerden ayrılmasının sebebi, en dikkat çekici ve en özel yetenekleridir. Tüm karakterler kendilerine ait asa, cübbe ve çeşitli aksesuarlarla tanınırlar. Zekaları ve yetenekleri birbirinden farklı büyücülerin tek ortak özellikleri, Hogwarts’ta bulunmalarıdır.

Harry, Ron, Hermione ve birçok karakter, sahip oldukları gücü kontrol altında tutabilmek için büyük zorluklardan geçmişlerdir. Ancak onları ayakta tutabilen tek şey, birbirlerine olan bağlılıkları ve sevgileri. Hogwarts’ta ki tüm öğrencilerden beklenen tavır, arkadaşlığın güçlü bir bağ olduğunu göstermek… Harry Potter’ı izleyen, okuyan veya dinleyen herkese, iyiliğin, dostluğun ve merhametin ne kadar önemli duygular olduğu anlatılmak istenmiştir. Harry’nin, Draco’yu ateşten kurtardığı sahne de, bunu net bir şekilde hissetmiş olduk.

Hogwarts’a olan bağlılıklarını net bir şekilde belirten cadı ve büyücüler, hangi binadan olursa olsun dostluklarının ne kadar sağlam olabileceğini kanıtlamış oldular. Bunun yanında, sadece cadı ve büyücüler değil, cüce cinler ve bazı yaratıklar da bu dostluğa eşlik ettiler. Kimden bahsettiğimi anladınız değil mi?  Tabii ki yüreklerimizi yumuşacık yapan ev cini Dobby!

Harry Potter’ı korumak için, boyundan büyük işlerle uğraşan Dobby’i kim unutabilir…

Tuhaf hareketleriyle korkmamıza sebep olan, aynı zamanda çok disiplinli olarak gördüğümüz bir başka karakter, Alastor Moody. Bir başka adıyla Deligöz Moody.

Korkutucu görüntüsü bir yana, aslında oldukça koruyucu bir büyücü. Neyse ki bunu hissettirerek, tüm sevgimizi kazanmayı başardı.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“CHARACTER’S BEZ ÇANTA” için yorum yapan ilk kişi siz olun