Değerli müşterimiz, işbu aydınlatma metni www.sihirdukkani.com sitemiz üzerinden üyelik oluşturma esnasında elde edilen kişisel verilerinizin aşağıda belirtilen amaçlar doğrultusunda işlenmesi ve aktarılması hakkında veri sorumlusu SİHİR DÜKKANI HEDİYELİK EŞYA ÜRETİM DAĞITIM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.  (“Sihir Dükkanı”) olarak, Kişisel Verilerin Korunması Kanunun 10. Maddesinde yer alan aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmek amacıyla tarafınıza sunulmuştur.

 

 1. Kişisel Verilerinizin İşlenmesi
  • 1. Sitemizde üyeliğinizi oluşturmak ve size özel kampanyalardan yararlanmak istemeniz halinde; üyeliğinizi oluşturabilmek amacıyla; kanunlarda açıkça öngörülmesi, bir hakkın tesisi ve veri sorumlusunun meşru menfaatleri hukuki sebepleriyle aşağıdaki verileriniz işlenmektedir.
 • Ad soyadınız
 • E-posta adresiniz
 • Telefon numaranız

 

 • 2. Sitemizde üyeliğinizi oluşturabilmek ve size özel kampanyalardan faydalanabilmeniz amacıyla tercih ettiğiniz iletişim kanallarına (Cep telefonu, e-posta) ticari elektronik ileti gönderebilmemiz sebebiyle; açık rızanıza dayanılarak aşağıdaki verileriniz işlenecektir.
 • Ad Soyadınız
 • Tercihinize göre telefon ve/veya e-posta adresiniz
  • 3. Sitemizde bulunan e-posta bültenini okumak ve bülten içerisinde yapılabilecek üyeliğe özel kampanyalardan faydalanmanız amacıyla, tercih ettiğiniz iletişim kanallarına (Cep telefonu, e-posta) ticari elektronik ileti gönderebilmemiz sebebiyle; açık rızanıza dayanılarak aşağıdaki verileriniz işlenecektir.
 • E-posta adresiniz
 1. Kişisel Verilerinizin Aktarılması
  • 1. Kişisel verileriniz, veri sorumlu olarak ilgili mevzuattan doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmek amacıyla, kanunlarda öngörülmesi hukuki sebebine dayalı olarak Yetkili Kamu Kurum ve Kuruluşlarına aktarılacaktır. (Talep edilmesi halinde mahkemeler, yetkili kurumlar, İYS gibi)
  • 2. Kişisel verileriniz, ticari olarak faaliyet sürdürebilmemiz için hizmet almış olduğumuz şirketler ile (örneğin e-fatura kesilebilmesi için E-Arşiv hizmeti sunan Şirket, mali işlemlerin tamamlanabilmesi için Serbest Mali Müşavir, e-posta gönderme yazılımı Mail Chimp gibi) sipariş tecrübenizi iyileştirmek, sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak ve siparişinize ilişkin detayların elektronik sistemler ile korunmasını sağlamak amaçları ile; hukuki yükümlülüklerin yerine getirilmesi, bir hakkın tesisi ve veri sorumlusu Sihir Dükkanı’nın meşru menfaati hukuki sebeplerine dayanılarak Tedarikçilere aktarılmaktadır.
  • 3. Kişisel verileriniz, web sitemizin, e-posta sunucularımızın altyapısının ve bulut sisteminin yurt dışında olması sebebiyle, sitemizi kullanmanız ve açık rızanıza istinaden yurt dışına aktarılmaktadır.

 

 1. KVKK Kapsamındaki Haklarınız

Kişisel Verilerin Korunması Kanunun 11. maddesinde belirtilen ilgili kişi hakları kapsamındaki taleplerinizi, üyeliğinizin daha önce teyit edilmiş olduğu e-mail ile birlikte Şirketimizin [email protected] e-mail adresine iletebilirsiniz. Talepleriniz 30 gün içerisinde sonuçlandırılacak olup, talep sonucunuz talebinizi göndermiş olduğunuz e-mail adresine bildirilecektir.

 

VERİ SORUMLUSUNA İLİŞKİN BİLGİLER

 

ÜNVAN        : SİHİR DÜKKANI HEDİYELİK EŞYA ÜRETİM DAĞITIM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

MERSİS NO : 0770091448700001

E-MAİL         : [email protected]

ADRES         : Aziziye Mah. Hoşdere Cad. No : 79 / B Çankaya / Ankara