ALBUS DUMBLEDORE ANAHTARLIK

ALBUS DUMBLEDORE ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 5×3,7 cm

Materyal: Kauçuk

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Barkod : 8683465503952 Stok kodu: SCD003

Orijinal fiyat: ₺99,90.Şu andaki fiyat: ₺79,90.

14 adet stokta

0

Albus Dumbledore Anahtarlık

Albus Dumbledore Anahtarlık

Albus Dumbledore Anahtarlık, Hogwarts’ın asil ve güçlü müdürünün simgesiyle daha da dikkat çekici. Bilge bir karakter olan Dumbledore, zekasıyla da ön planda. Daima yanında taşımak gücünü hissetmek isteyeceğin Dumbledore anahtarlığını, büyülü sepete atmayı unutma!

ALBUS DUMBLEDORE ANAHTARLIK Ürün Özellikleri

Boyut: 5×3,7 cm

Materyal: Kauçuk

Ürünümüz orijinal, Warner Bros. lisanslıdır.

Albus Dumbledore Anahtarlık

Dumbledore’un Güçlü Karakteri

Albus Dumbledore, karakteriyle çok güçlü görülen ve saygı duyulan bir büyücüdür. Nazik ve naif yapısı olmasına rağmen, bakışlarıyla kılıçtan bile keskin olabiliyor. Daima sonuç odaklı hareket eden Albus, kendini riske atarak, sevdiklerini kurtaracak kadar da cesur bir kişiliğe sahip.

Olayları, önce inceleyip, adalet terazisinden geçirerek davranış sergiler. Dumbledore, gençlik zamanında bir takım hatalar yapmış olsa da, şu an ki bilgeliği, yaşadığı kötü durumları telafi edebilecek kadar güçlü bir türden.

Öğrencilerine, büyük bir şefkat ile yaklaşarak tüm güvenilirliğimizi kazanmış olan Albus, modern sihir tarihinin en önemli büyücülerindendir.

Her şeye rağmen iyi tarafta kalmaya çalışan Dumbledore’un, adını duyurmasının asıl sebebi, en az onun kadar üçlü olan Gellert Grindelwald’a karşı kazandığı savaştır. Bununla birlikte, çok değerli olan ejderha kanının, 12 kullanımını keşfetti.

Zümrüdüanka Yoldaşlığını Kurdu

Voldemort’u, öğrencilik yıllarında, gurur duyarak eğiten Dumbledore, ileri görüşlülüğü sayesinde bilgilerinin bir kısmını kendine saklayarak, daha büyük felaketlere engel olmayı başarmıştır. Ne kadar üzücü ki, Voldemort, karanlık tarafı seçmeseydi, belki de öğreneceği daha güçlü büyüler olabilecekti.

Bununla birlikte, günün birinde büyük bir savaş çıkacağından emin olarak, güçlü ve daima iyi tarafta kalacağına inandığı büyücüleri bir araya getirerek, yoldaşlık kurdu. Kendi soyunun simgesi olan Anka Kuşunu bilmeyen yoktur. Kuşun gücünden faydalandığını belirtmek istediği için yoldaşlığın ismi, Zümrüdüanka Yoldaşlığı oldu.

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Filtreyi temizle

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ALBUS DUMBLEDORE ANAHTARLIK” için yorum yapan ilk kişi siz olun